گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

تصاویر
E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

سی‌دی پراچکت رد به دنبال ارائه‌ی نمایشی تازه از Cyberpunk 2077 در E3 2018، به‌تازگی تصاویر و جزئیات بسیاری را از این بازی به اشتراک گذاشته است.

سازندگان جزئیاتی را درباره‌ی شخصیت اصلی، داستان و گیم‌پلی بازی منتشر کرده و بیان داشته‌اند که Cyberpunk 2077 یک عنوان نقش‌آفرینی اول شخص با برخی از المان‌های سبک تیراندازی است، نه یک تیراندازی اول‌شخص با عناصر نقش‌آفرینی.

Cyberpunk 2077 “ده‌ها ساعت مراحل اصلی داستانی و فعالیت‌های اضافی بسیار بیشتری” را در اختیار بازی‌بازان گذاشته و شهری غنی را ارائه می‌دهد تا در جهان آزاد آن با چرخه‌ی کامل شب و روز و سیستم آب و هوا به گشت و گذار و جست و جو بپردازید.

به نظر می‌رسد که سی‌دی پراجکت رد تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته است تا عنوانی در حد و اندازه‌ی The Witcher 3 یا حتی بهتر از آن را خلق کند. در ادامه جزئیات رسمی Cyberpunk 2077 را مشاهده می‌کنید:

در سال ۲۰۷۷، آمریکا در شرایطی سخت قرار دارد. مگاکورپ‌ها (Megacorp) تمامی‌ جنبه‌های زندگی را از آسمان تا زمین کنترل می‌کنند. در این بین دنیای بازی رو به انحطاط است و خشونت، جرم و فقر به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده و به نظر نمی‌رسد که دیگر بتوان به رویای آمریکایی دست یافت.

در دنیایی که هیچ آینده‌ای ندارید، مهم این است کسی که هستید را کنترل کنید. برای بقا و حفظ استقلالتان، بدن خود را با وسایل و تجهیزات سایبری مجهز می‌کنید و کارهایی را انجام می‌دهید که دیگران شهامت آن را ندارند. شما انتخاب می‌کنید که آزاد و بدون کنترلِ هیچ سیستمی زندگی کنید و تنها از قوانین و قواعد خودتان پیروی می‌کنید، زیرا شما یک سایبرپانک هستید.

در Cyberpunk 2077 شما در نقش فردی به نام V قرار می‌گیرید که با دریافت پول، ماموریت‌های مختلفی را انجام می‌دهد و به‌تازگی به اولین قرداد جدی خود دست یافته است. در دنیایی پر از مبارزان خیابانی مجهز به تجهیزات سایبری، عقل کل‌های تکنولوژی و کامپیوتر و هکرهای سازمانی، شما اولین قدم خود را در مسیر تبدیل شدن به یک اسطوره‌ی خیابانی برمی‌دارید.

قابلیت‌های کلیدی بازی

 • سایبرپانک خود را بسازید – نام شما V است و می‌توانید به هرکسی که می خواهید، تبدیل شوید. این عنوان از شخصی‌سازی کامل شخصیت با تعیین جنسیت، ظاهر و سابقه‌ی شخصی بهره می‌برد که همگی در شکل‌گیری بازی شما مؤثر هستند. با پیشروی بیشتر به مهارت‌های مختلفی در زمینه‌ی مبارزه‌ی خیابانی و هک کردن دست می‌یابید و همچنین بدن خود را با تجهیزات سایبری نظیر چشم‌های فروسرخ یا تقویت کننده‌ی واکنش عصبی مجهز می‌کنید.
 • سیستم Fluid Class – به یک Netrunner ،Techie یا Solo یا ترکیبی از هر سه تبدیل شوید. Cyberpunk 2077 هیچ نقشی را به بازیکن تحمیل نکرده و به شما امکان ساخت و ساز و ترکیب راحت توانایی‌ها و مهارت‌ها در تمامی کلاس‌های موجود را فراهم می‌کند.
 • شب را با چشم‌هایتان ببینید – Cyberpunk 2077 دید اول شخص را به ژانر نقش‌آفرینی بازمی‌گرداند. جذب عمیق بازیکن در روایت داستان یکی از نکات کلیدی و اولویت‌های طراحی بوده است و شما داستان شخصیت اصلی بازی را کلاً از چشم‌هایش مشاهده می‌کنید.
 • دیالوگ‌های تعاملی – شما یک شرکت کننده و عامل هستید، نه یک تماشاگر. این بازی از سیستم دیالوگ تعاملی و انتخابی برخوردار است که در آن بازیکن بیشترین سطح کنترل برروی مکالمات را دارد – نظر دادن و تعریف کردن از خالکوبی فردی که با شما همکاری لازم را انجام نمی‌دهد، برای خشنود ساختن وی یا به اتمام رساندن مکالمه از همان اول با یک گلوله. انتخاب همیشه با شماست.
 • نوآر – Cyberpunk 2077 با رویکرد جدی خود در زمینه‌ی داستان سرایی، المان‌هایی از سینمای نوآر گرفته و به بازی‌هایی ویدئویی وارد کرده است. بدون وجود تعریف واضح و دقیقی از اینکه چه چیزی خوب یا بد است، در این عنوان باید تصمیم‌های سختی برای بقا در شهری بگیرید که می‌خواهد شما را از پای درآورد.

به کلان شهر فاسد وارید شوید…

Night City زمین بازی خیال باف‌هاست، یک جنگل خیابانی که زندگی لوکس و مجلل و افراط را با خود به همراه دارد… یا گلوله‌ای برای مغزتان اگر برای سازمان‌ها دردسرساز شوید.

 • هرجایی بروید و هرکاری را انجام دهید – Cyberpunk 2077 یک بازی کاملاً جهان آزاد بوده و اگر آماده‌اید، Night City در اختیار شماست. با ۶ ناحیه‌ی متفاوت، صدها بنا و ساختمان و هزاران اتاق و ده‌ها مایل جاده، همیشه کار برای انجام و مکان برای گشت و گذار وجود دارد.
 • ارزش شما به دارایی‌هایتان است – دنیای سایبرپانک‌ها در تجهیزات خلاص شده است. لباس‌های مخصوص بپوشید، ماشین بخرید یا بدزید و تکنولوژی نظامی بازار سیاه را کسب کنید تا در ماموریت‌هایتان به شما کمک کند. سپس با پولی که از ماموریت‌های قتل دیگران به دست آورده‌اید در سراسر شهر سرمایه‌گذاری کنید.
 • متصل شوید و اینترنت را کنترل کنید – Night City کاملاً مجهز و متصل و دارای پایانه‌های سایبری بی‌شمار است. شما با جست و جو در اینترنت، سیستم‌های مخفی، فایروال‌ها و برنامه‌های امنیتی را کشف می‌کنید که دیگر مغزتان را از کار می‌اندازند! در ماموریت‌ها با مدافعان ابرساختمان‌های سازمان‌ها درگیر می‌شوید – هم در فضای سایبری و هم در محیط واقعی.

برای کشف کثیف‌ترین رازها

پلات سینمایی عنوان اکشن و داستان محور Cyberpunk 2077 به گونه‌ای نوشته شده است تا تجربه‌ی تک‌نفره‌ای غنی را به ارمغان بیاورد. این بازی با ارائه‌ی فعالیت‌های مختلف نظیر مراحل فرعی و ماموریت‌های خیابانی، گزینه‌ی مناسبی هم برای بازیکنانی است که قصد دارند تمامی مراحل و چالش‌ها را انجام دهند و هم بازیکنانی که دوست دارند برروی اکشن تمرکز کنند. در Cyberpunk 2077 داستان سرایی مخصوص سی‌دی پراجکت رد که  حول محور انتخاب‌ها و نتایج آنان می‌چرخد، بازیکنان خیابان‌های Night City و مسیرهای متفاوتی را دنبال می‌کنند تا به یکی از چندین نتیجه‌ی داستان بازی برسند.

Cyberpunk 2077 قرار است برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود اما همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد. گرچه سازندگان در آینده جزئیات بیشتری به اشتراک خواهند گذاشت. اکنون می‌توانید تصاویر هنری این عنوان را مشاهده کنید:

    

12345678910(17 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Farhad Sharifat گفت:

  خیلی مشتاق این گیم هستم ببینم ان شاءالله تاریخ انتشارش کی هست

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 59Thumb up 9Thumb down
 2. General raam گفت:

  این بازى بى نظیره In Love Heart
  ‏”You will always experience the best in gaming on Xbox”

  15Thumb up 81Thumb down
 3. TheSantader گفت:

  ای بابا چرا اول شخصه ولی من به CDPR ایمان دارم. بهترین شرکت بازیسازی درکنار راکستار. این و TLOU2 رقیبان گوتی سال بعدن.

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 80Thumb up 16Thumb down
 4. MICROSOFT.xbox one گفت:

  این جونم fps هست دئوس اکس از عناوین مورد علاقه من در این سبک هست حالا تصور کنید سایبرپانک قراره چه اژدهایی توی اول شخص نقش افرینی باشه

  46Thumb up 23Thumb down
  • Milad gh گفت:

   آخ آخ گفتی محمد رضا
   اون اتمسفر خارق العاده با اون ساند ترکای دیوانه کنندش.وای دوباره هوس کردم بازی کنم.
   فوق العادست دیوس اکس.

   20Thumb up 11Thumb down
  • sahba.sh گفت:

   منم deus ex رو خیلی دوست داشتم ولی محتوای نسخه ی این نسلش از بس کم بود ضدحال عجیبی خوردم
   راستش از fps بودن سایبرپانک خوشحال نشدم ولی اگه نیمه fps نیمه ۳rdps باشه مثل deus ex قشنگ میشه
   و اینکه تمام حس بازیهای نقش آفرینی به ارتباط برقرار کردن با شخصیت اصلی بازیه(bloodborne وsouls series قضیه شون فرق میکنه) اما اینجا ما میخوایم بسازیمش این هم کمی ناامیدم کرد،ولی به موفقیت این بازی ایمان دارم،متای ٩٣ به بالا پیش بینی میکنم براش

   5Thumb up 4Thumb down
  • JJSTYLE36 گفت:

   محمد یه بار ی لیست از بازی هایی ک رو وان ایکس بهینه شده بودن
   میتونی یه لیست از بازی های معمولی(۴K نباشه) هم واسه اجرا رو وان اس بدی؟

   2Thumb up 3Thumb down
   • MICROSOFT.xbox one گفت:

    داداش بهترین بازی هایی که میشه روی وان اس با کیفیت بالا تجربه کرد هم میشه گفت
    هیلو۵
    گیرز۴
    فورتزا موتور اسپورت۷
    فورتزا هورایزن۳
    کوانتوم بریک
    توم ریدر ۲۰۱۵
    سانست
    متال گیر فانتوم پین
    ویچر۳
    عناوین بالا همشون روی وان اس کیفیت بسیار مطلوبی دارن و بهینه سازی خوبی دارن
    الان متال گیر روی وان خیلی فریم با ثباتی داره یا حتی ویچر۳ روی وان معمولی هم از نظر رنگ بندی و هم فریم از نسخه ps4 بهتر هست (منبع دیجیتال فاندری)
    توم ریدر هم ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم ثابتی میده
    عناوین انحصاری هم همشون بهینه سازی عالی دارن

    10Thumb up 9Thumb down
  • hm47 گفت:

   سازنده ها گفتن بازی fps نیست , بلکه fpp ایه که المان های شوتر داره , نمیدونم چرا این جمله یکم حس dishonored رو میده D:

   1Thumb up 3Thumb down
  • li0nel_messi گفت:

   سلام داداش محمد رضا
   بخاطر فورتزا واقعا دوست دارم x رو بخرم…
   میخام بدونم واقعا ارزششو داره ب نظرت ? و قیمتش چنده الان ?
   ممنون In Love

   3Thumb up 3Thumb down
   • MICROSOFT.xbox one گفت:

    سلام داداش
    X الان حدودا ۳/۵ قیمت داره و اگر فقط برای فورتزا میخوای که نه ارزش نداره کنسول رو برای مجموعه ای از بازی ها باید بگیری اگر صرفا فقط برای فورتزا میخوای که وان اس بگیر داداش توی وان اس هم گرافیک بسیار خوبی داره و ۱۰۸۰ هم اجرا میشه
    X قطعا ارزش داره ولی یه TV 4K هم باید داشته باشی

    4Thumb up 1Thumb down
 5. Nima.1371 گفت:

  تو نمایش بازی موزیکش خارق العاده بود اما اصلا از گرافیکش لذت نبردم.ظاهرا اول شخصم هس که منو بیشتر نا امید کرد.به نظر نمیاد بتونه موفقیت ویچر ۳ رو تکرار کنه اما قطعا یک بازی عالی میشه چون سازنده هاش امتحانشون رو با ویچر ۳ پس دادن.

  24Thumb up 41Thumb down
  • Amirf.n گفت:

   یه نگاه دقیق به تمام ویژگی هاش بکنی میبینی که چطور دنیا رو متحول میکنه

   8Thumb up 6Thumb down
  • soroosh0079 گفت:

   دقت کن مپش از witcher خیلی بزرگتره.از اطلاعاتم بنظر میاد توان ورود به ساختمونا هم داریم. محیط هم که کاملا تخریب پذیر هست . این گرافیک برا این وسعت فوق العاده اس.
   با همین اطلاعاتی که تا حالا دادن باعث میشه مخ سوت بکشه ولی تجربه ی witcher 3 نسون داد که cdpr هرچی قبل انتشار از بازی بگه ۵ درصدم نگفته.fallout وelder scrolls و deus ex نشون دادن بازی RPG اول شخص باشه به تجربه صدمه ای نمیخوره.مطمئن باش شاهکاره

   6Thumb up 4Thumb down
  • hm47 گفت:

   تو بازی قبلی ( ویچر ) تو تریلر ها گرافیک بیش از حد بالایی رو نشون دادن و بعدا تو دمو ها مجبور شدن پایین بیارن گرافیک بازی رو تا روی کنسول ها ران بشه , و خیلی ها از این موضوع ناراضی بودن . فکر میکنم اینبار از اشتباهشون درس گرفتن و میخوان برعکس ویچر عمل کنن

   3Thumb up 4Thumb down
 6. استاد جاودانه و همیشه ماندگار و افسانه ای (علی رستگار) گفت:

  این بازی در سال ۲۰۱۹ خون به پا میکنه و به بهترین بازی تاریخ بشریت تبدیل میشه واقعا درود بر سی دی پراجکت رد کبیر….

  17Thumb up 32Thumb down
 7. mbox گفت:

  بزرگترین و کامل ترین و بازی تاریخ کل دنیای گیم ویچر ۳
  هنوز هیچ عنوانی حتی نتونسته نزدیکش بشه
  ولی به نظر این بازی در تمام موارد ویچر ۳ رو شکست بده

  37Thumb up 35Thumb down
  • THELASTOFUS_IR گفت:

   من خودم ویچر۳ رو پلات کردم دی ال سی هاشم چند بار رفتم . و بعد لست بهترین بازی عمرم هست .
   اما
   اما
   اما

   بازی که نمیتونستی توش کسی رو به صورت مخفی بکشی شده کاملترین.
   اصلا مکانیزم مخفی کاری نداشت ویچر.
   یعنی من بارها دوس داشتم چندنفرو به صورت مخفی بکشم دیدم اصلا نمیشه.

   بازی نشستن نداشت یعنی کارکتر همیشه وایستاده بود و نمیشد از یه جا آروم رد شد.

   ویچر ۳ خیلی خیلی خوبه ولی به هیچ عنوان کامل نیست
   من خودم آروزم بود به جا این اول شخص با تم آینده که اصلا باهاش حال نمیکنم غولی مثل ویچر۴ بدن بیرون تا کف کنیم حتی فک کردن بهش هم وحشتناکه.

   13Thumb up 33Thumb down
 8. حصین گفت:

  یه بازی مشتی از یه سازنده ی مشتی

  24Thumb up 9Thumb down
 9. Resident Evil گفت:

  خیلی چیز نابیه گرافیکشم تو تریلر عالی بود
  اسپم:آقا بین Warfaceوwarframeکدومو پیشنهاد میکنید؟برا تابستون میخوایم با رفقا بازی کنیم بین این دوتا موندم
  Ghost recon phantomsچطوره؟

  8Thumb up 13Thumb down
  • Aiden گفت:

   Ghost recon phantoms سرور هاش بسته شده.warframe به نظرم بهتره.

   3Thumb up 3Thumb down
  • Mr.X گفت:

   Phantoms سوم شخصه و هر سرباز ویژگی خودشو داره تقریبا مثل Future soldierهست.تاکتیکیه.
   Warface تقریبا مثل کالافه.اول شخصه.بتل رویالم فک کنم اضافه کرده
   من آنلاین بازی کردنو با فانتومز شروع کردم
   جفتش قشنگه.البته من از ۲ ۳ سال پیش که کنسول گرفتم دیگه بازی نکردم.
   Phantoms یکم متفاوته و کار تیمیش بیشتره
   Warframe بازی نکردم!!

   2Thumb up 3Thumb down
 10. mohsenj74 گفت:

  تو کف این بازیم چند ساله , سی دی پراجکت با روان ما بازی کرد با این تریلری که داده بیرون این و دس استرندینگ و لست اف اس ۲ و دیز گون ……………. تا سایبر پانکو تموم نکنم زن نمیگیرم خخخخ

  31Thumb up 9Thumb down
 11. geralt of rivia گفت:

  سیدی پراجکت نفس کش میطلبه
  نبود ؟

  21Thumb up 14Thumb down
 12. Amir4066 گفت:

  ای کاش سوم شخص هم بشه Cry

  28Thumb up 12Thumb down
 13. vitto corleone گفت:

  حرفم رو پس میگیرم نمیتونه gta رو کنار بزنه بازی open world مزش به سوم شخص بودنه

  33Thumb up 29Thumb down
  • TheSantader گفت:

   کار عاقلانه ای کردن البته. اگه سوم شخص بود ممکن بود برچسب gta clone بش بزنن و شکست بخوره. خیلی بازیا از این قضیه ضرر خوردن. خوبه که دارن راه خودشونو میرن. Gta استاندارد های خودشو سالهاست تعیین کرده کاریش نمیشه کرد.

   12Thumb up 10Thumb down
 14. Arthur Morgan گفت:

  دوربین بازی اول شخص هستش متاسفانه برای این سبک مناسب نیست هایپم خوابید

  14Thumb up 11Thumb down
 15. ali.stop گفت:

  نابودگر بازی ها اومد In Love

  6Thumb up 4Thumb down
 16. Senatorbigy گفت:

  به به سال بعد چه شود In Love dmc هم هست سال بعد In Love

  2Thumb up 5Thumb down
 17. black.flag گفت:

  حیف که سوم شخص نیست

  10Thumb up 5Thumb down
 18. Aradkeshvari گفت:

  یه سوال دارم.عکس اون مرد رو نگاه کنید.آشنا نیست براتون؟همونی نیست که کاسپلی جوئل و گرالت رو میساخت؟!!

  5Thumb up 3Thumb down
 19. MS GAMER گفت:

  حالا نمیشد اول شخص نباشه Frown

  9Thumb up 6Thumb down
 20. m_shark گفت:

  باید یه گزینه بذارن که بشه بین اول شخص و سوم شخص سوویچ کرد. اگه اول شخصه پس چرا طراحی شخصیت داره؟

  16Thumb up 4Thumb down
 21. H.SONY گفت:

  خدا کنه سوم شخص هم باشه

  10Thumb up 8Thumb down
 22. vafadar گفت:

  اول شخص بگو که داری شوخی میکنی

  8Thumb up 7Thumb down
 23. Milad gh گفت:

  معیار بازی خوب شده سوم شخص بودن.
  طرز فکر پرو گیمرای ما.
  جای تاسف داره.
  هنوز بازی منتشر نشده.

  12Thumb up 11Thumb down
 24. Mrm7799 گفت:

  شاید باورتون نشه من بیشتر از اینکه برای خود بازی ذوق داشته باشم برای دیدار احتمالی با سیری تو این بازی ذوق دارم Cute
  چون توی ویچر ۳ به گرالت میگه که یه مدت از دست وایلدهانت ها توی دنیای سایبرپانک مخفی شده بوده…
  احتمالش زیاده که حداقل یک کوئست به این موضوع اختصاص داشته باشه، اینجوری ادای احترامی به بازی قبلی و طرفدارانش می کنند.
  بدجور واسه بازی هایپم In Love In Love

  17Thumb up 3Thumb down
 25. Y PS گفت:

  چه داستان زیبایی داره!
  مطمئنا هممون رو درگیر داستان و گیمپلی و مراحل متنوع میکنه
  با تجربه شاهکاری مثل ویچر ۳ چشم بسته باید این بازی رو خرید Yes

  5Thumb up 4Thumb down
 26. Pc fan boy گفت:

  خیلی دوست دارم هر چه زودتر این شاهکار منتشر بشه تا بتونم بازی رو مفت و کرکی بازی کنم و حتی ۱۰۰۰ تومان هم بابت تهیه بازی از جیبم خرج نکنم

  6Thumb up 16Thumb down
 27. sarfaraz گفت:

  چی میشئ اگه سوم شخص میبود؟آخرین چیزی که این بازی نیاز داشت اول شخص بودنش بود

  7Thumb up 12Thumb down
 28. Behrawwd گفت:

  با توجه به حرف هایی که زده رانندگی هم میشه کرد ، معرکس جدن Yes

  6Thumb up 3Thumb down
 29. mamad_omg گفت:

  گرافیک بازی با اون چیزی که تصور میکردم فرق داره. یکم تو ذوق میزنه.

  0Thumb up 5Thumb down
 30. Parsa-2₭ گفت:

  ینی اگه نصف ویچر باشه کمیت و کیفیت مراحل جانبیش کافیه. …
  آواتار جدیدمم یافتم

  3Thumb up 0Thumb down
 31. زندگی در واقعیت، اجبار؛ و در رویاها یک انتخاب است گفت:

  فقط خدا کنه همزمان با gta6 نیاد ک گوتی شدنش سخت میشه

  0Thumb up 0Thumb down
 32. hm47 گفت:

  امیدوارم بهینه باشه بازی

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت