E3 2018 | تریلری از Anno 1800 منتشر شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸

استودیو یوبی‌سافت بلوبایت (Ubisoft BlueByte) بامداد امروز با آخرین نسخه از سری بازی‌های شهرسازی و استراتژی خود در کنفرانس PC Gaming Show حضور یافت. در این راستا تریلری از دنیای منحصر به فرد این بازی منتشر شد.

بورک‌هارد راتیسر (Burkhard Ratheiser) مدیر اجرایی استودیو و باستین سون (Bastian Thun) مدیر ارتباطات بازی توضیح دادند که این عنوان چگونه از فضای اختصاصی این سری عمیقا الهام گرفته است و چرا این فضا برای بازی بسیار غنی به شمار می‌رود و این موضوع برای جدیدترین عنوان از این سری چه مفهومی دارد.

Anno Union طرحی است که بازی‌بازان را دعوت می‌کند که عضوی از تیم سازنده باشند و با بازخوردهای به آن‌ها کمک کنند که فضای سال‌های ۱۸۰۰ را در بازی اخیر بازسازی کنند. تیم سازنده به ویژه از طرفداران سبک استراتژی دعوت کرده است تا به این طرح بپیوندند.

Anno 1800 سال ۲۰۱۷ و در مراسم Gamescom معرفی شد و بعد از عنوان Anno 1404 که سال ۲۰۰۹ عرضه شد، این دومین عنوانی است که در بازه زمانی گذشته جریان خواهد داشت. بازی حالتی مبتنی بر داستان، جهانی قابل تغییر و بخش چندنفره خواهد داشت. این عنوان اواخر امسال و به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر نمایش یافته در کنفرانس PC Gaming Show را به صورت زنده مشاهده کنید یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود فرمائید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰pدانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید