E3 2018 | امشب بسته الحاقی و حالت‌های جدیدی برای Prey منتشر می‌شود

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳

در طی کنفرانس خبری بتزدا در E3 2018، از حالت‌های جدید بازی و بسته‌ الحاقی Mooncrash برای عنوان Prey رونمایی شد. با ما همراه باشید تا این محتویات جدید را بررسی کنیم.

اول از هر چیز، به زودی سه حالت بخش تک نفره به بازی Prey اضافه خواهند شد؛ حالت داستانی، برای کسانی که می‌خواهند از داستان بازی لذت ببرند؛ حالت بقا، این حالت شما را در وضعیتی سخت قرار می‌دهد و ویژگی‌های سطح اکسیژن و میزان خونریزی را به بازی اضافه می‌کند؛ و درنهایت، حالت نیو گیم‌پلاس (+New Game) که بسیاری از طرفداران پیشنهاد آن را داده بودند.

علاوه بر بخش تک نفره، این بازی حالتی چند نفره نیز دریافت می‌کند. این حالت Typhon Hunter نام دارد و بازی‌باز انسان را در برابر دیگر بازی‌بازان Typhon قرار می‌دهد.

در نهایت لازم به ذکر است که بسته الحاقی Mooncrash، در یک پایگاه مخفی در ماه اتفاق جریان داشته و شامل شخصیت‌های جدید قابل باز کردن، توانایی‌های جدید و Typhon‌های مرگ بار می‌شود.

تمام موارد ذکر شده به جز حالت Typhon hunter، در حال حاضر به صورت رایگان برای اکس‌باکس، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس‌ قرار دارند؛ حالت Typhon hunter در تابستان منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با زولوشن ۴۸۰p | دانلود ویدئو با رزولوشن ۷۲۰p | دانلود ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید