گیفت کارت
گیفت کارت

سازندگان برنامه‌های نهایی خود را برای Warhammer 40,000: Inquisitor—Martyr اعلام کردند

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲

جدیدترین ساخته سازندگان بازی Incredible Adventures of Van Helsing، تحت عنوان Warhammer 40,000: Inquisitor—Martyr از ۱۶ خرداد در حالت دسترسی زودهنگام قرار گرفته است. بازی‌ ایده‌های جالبی در بر دارد هرچند که این ایده‌ها نیاز به پولیش بیشتری دارند و به نظر می‌رسد که استودیو نئوکور گیمز (NeocoreGames) بعد از عرضه بازی با انتشار بهینه‌سازهایی در این مورد تلاش خود را کرده است. حال به تازگی سازندگان، برنامه‌های خود برای نسخه نهایی بازی را تشریح کرده‌اند.

لیست کامل این برنامه‌ها در صفحه استیم بازی منتشر شده است. این لیست با رویدادی از ۱۵ تا ۱۷ ژوئن (۲۵ تا ۲۷ خرداد) آغاز می‌شود که این رویداد شامل جدول امتیازات و “اهداف گسترده عمومی” خواهد بود و بعد از آن رویدادی بزرگتر در طول هفته در بازی اجرایی می‌شود. نتیجه نهایی این رویدادها، اضافه شدن حالتی جدید به نام Warzone خواهد بود. حالتی که شامل ماموریت‌هایی بی‌شمار برای بالا بردن لول و لوت کردن در بازی نهایی خواهد بود. در این مود بازی‌بازان می‌توانند کلیدهایی را جستجو کنند که برای ظاهر کردن یک باس Nemesys ویژه کاربرد دارد. این باس آیتم‌هایی نایاب و با کیفیت را خواهد انداخت؛ البته برای شکست دادن آن باید به اندازه کافی قدرتمند باشید.

بعد از اضافه شدن این موارد، یک به‌روزرسانی فصلی برای بازی منتشر خواهد شد که بخشی کاملا جدید را به بازی اضافه می‌کند. این به‌روزرسانی فرقه‌ای جدید با نام Dark Eldar -که سطح بالاتری دارند- را معرفی ‌می‌کند و به همراه آن آیتم‌ها، پرک‌ها، جادوها و مراحل جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. این فرقه جدید خبر خوبی برای طرفداران به خصوص کسانی که از مبارزه تکراری با Chaos و Rebel Imperial Guards خسته شده‌اند، خواهد بود. دارک الدرها دزدان فضایی شروری هستند که گونه‌ای از الف‌ها به شمار می‌روند و مدتی می‌شود که خبری از آنها در بازی‌های ویدیویی Warhammer 40,000 نیست.

نئوکور اعلام کرده که تمامی این به‌روزرسان‌ها رایگان خواهد بود. در ادامه خلاصه‌ای از این موارد را می‌خوانید:

  • در حدود یک ماه، مجموعه‌ای از رویداد‌های جهانی، حالت Warzone را معرفی خواهند کرد.
  • در حالت Warzone، بازی‌بازان می‌توانند به صورت نامحدود سطح خود را افزایش دهند و مهارت‌های مختلف کنشی و واکنشی را آزاد کنند.
  • این رویدادها اهدافی در جامعه جهانی خواهند داشت و در مقیاس جهانی، تاثیری دائمی بر بازی خواهند گذاشت.
  • حالت Warzone همچنین به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که کلید‌هایی را به دست آورند که برای مبارزه با یک باس Nemesys کاربرد دارند.
  • بعد از حالت Warzone، زیربخش دوم از طریق یک رویداد آزاد خواهد شد.
  • این زیربخش حداکثر لول بازی‌بازان را افزایش داده و فرقه‌ای جدید را معرفی خواهد کرد و در کنار آن آیتم‌ها، پرک‌ها، جادوها و مراحل جدیدی نیز به بازی اضافه خواهد شد.
  • در آینده نیز به‌روزرسانی‌های فصلی بیشتری منتشر خواهد شد تا در طول عمر بازی محتویات رایگانی را به این عنوان اضافه کند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید