E3 2018 | پوشش زنده کنفرانس مایکروسافت

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۵

کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد برگزار خواهد شد و مانند همیشه طرفداران انتظار کنفرانسی هیجان‌انگیز و سراسر سورپرایز هستند. این روزها انتقادات بسیاری نسبت به مایکروسافت وارد شده و باید دید که این شرکت چه برنامه‌هایی را برای E3 2018 تدارک دیده است.

شرکت مایکروسافت امسال کنفرانس خود را در سالن دیگری نزدیک به سالن اصلی برگزاری رویداد E3 2018 و تحت نظر برگزار کنندگان این رویداد برگزار خواهد کرد. مایکروسافت اعلام کرده از این طریق فضای بیشتری برای معرفی و نمایش بازی‌های خود خواهد داشت.

پوشش زنده با لایو بلاگ و تماشای کنفرانس مایکروسافت به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

مایکروسافت این روز‌ها در مقایسه با رقیب خود یعنی شرکت سونی بسیار تحت فشار است. در مقاله‌ای جداگانه در این رابطه مفصل صحبت کرده‌ایم که این شرکت نیاز مُبرمی به معرفی عناوین انحصاری جدید دارد؛ از این روی شاید طی رویداد E3 2018 شاهد معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری Halo یا Gears Of War باشیم. به علاوه علی‌رغم این که شایعات مختلفی در ارتباط با عنوان Forza Horizon 4 شنیده می‌شود، این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. بنابراین احتمالاً بخشی از کنفرانس مایکروسافت به معرفی این عنوان اختصاص خواهد داشت.

شما می‌توانید انتظارات و پیش‌بینی کنفرانس مایکروسافت را در ادامه مشاهده کنید:

در ادامه نیز می‌توانید به محض آغاز کنفرانس آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

تماشای زنده در یوتوب

تماشای زنده در توییچ 

Watch live video from Xbox on www.twitch.tv

لایوبلاگ

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید