E3 2018 | جزئیاتی از به‌روزرسان جدید Star Wars Battlefront II منتشر شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

کنفرانس امسال EA Play کمی پیچیده‌تر از سال‌های قبل دنبال شد و آنگونه که باید نتوانست موفق عمل کند. در این مراسم شاهد حضور عنوان Star Wars Battlefront II نیز بودیم. الکترونیک آرتس و دایس (DICE) با ارائه برنامه‌های جدید برای این عنوان سعی در جبران شروع ضعیف بازی دارند.

دنیس برنوال (Dennis Brannvall) کرگردان طراح عنوان Star Wars Battlefront II در مورد عرضه جنجالی بازی می‌گوید:

ما Star Wars Battlefront II را نوامبر سال گذشته منتشر کردیم و کاملا مشخص است که در این مورد درست عمل نکردیم. به جای آن که بازی اوایل بهار منتشر شود، مجبور شدیم قدمی به عقب برداریم و بازی را به دست طرفدارانی که به شدت مشتاق آن بودند برسانیم.

الکترونیک آرتس و دایس همچنین قول دادند که شفافیت بازی را بهبود بخشند و تا آخر ماه میلادی نقشه‌ای جدید برای بازی منتشر کنند؛ ولی این همه ماجرا نبود. دایس همچنین از محتوای جدید Clone Wars نیز رونمایی کرد که شامل قهرمانان و ضد قهرمانان جدیدی همچون اوبی وان کنوبی (Obi Wan Kenobi)، ژنرال گریوس (General Grievous)، آناکین اسکای واکر (Anakin Skywalker) و کنت دوکو (Count Dooku) می‌شود:

Star Wars Battlefront II گسترش‌دهنده جدیدی از محتوای مربوط به عصر جنگ‌های کلونی (Clone Wars) دریافت خواهد کرد. ژئونوسیس (Geonosis) یکی از تهدیدات بزرگ در جریان جنگ‌های ستاره‌ای، به عنوان منطقه‌ای جدید برای کاوش و تجربه به بازی اضافه می‌شود. همچنین دو تن از قهرمانانی که به شدت خواهان آن بودید یعنی اوبی وان کنوبی و ژنرال گریوس به Star Wars Battlefront II اضافه خواهند شد. البته فقط آن‌ها نخواهند بود. به همراه این دو، لرد سیت (Sith Lord) و رهبر جدایی‌طلبان، کنت دوکو و همچنین آناکین اسکای واکر نیز به بازی اضافه خواهند شد.

به نظر شما چه کسی حاضر خواهد شد تا در نقش کنت دوکو بازی کند؟ در هر صورت قرار است این شخصیت به بازی اضافه شود. دایس همچنین قول یک حالت Starfighter جدید و نیز “یک حالت وسیع و غیر خطی که این تابستان به بازی اضافه می‌شود را داده است که در آن بازی‌بازان باید برای در دست گرفتن اهدافی در نقشه با هم مبارزه کنند.”

Star Wars Battlefront II در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته است. محتوای جدید Clone Wars نیز پاییز سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید