E3 2018 | مود بتل رویال برای Battlefield 5 تایید شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱

بازی Battlefield 5 از آن بازی‎هایی بود که تقریبا هیچ رمز و رازی در باره‎ی آن مخفی نمانده بود. این بازی در یک مراسم اختصاصی معرفی شد و در طول این مدت اطلاعات زیادی از این بازی توسط استودیوی سازند یعنی دایس (DICE) منتشر شده است. با این وجود این موضوع مانع حضور این بازی در کنفرانس الکترونیک آرتس در EA Play نشد. در طول این مراسم حضور مود بتل رویال برای این بازی توسط تیم سازنده تایید شد.

موفقیت چشمگیر و انکارناپذیر بازی‎هایی مانند PUBG و Fortnite در سبک بتل رویال باعث شده است تمامی شرکت‎های بازی‌سازی توجه ویژه‎ای به این سبک داشته باشند. بازی Call of Duty Black Ops 4 اخیرا اعلام کرد که این مود را به بازی اضافه کرده است و حالا نوبت به Battlefield 5 رسیده است. در جریان مراسم EA Play مسئولین استودیوی دایس اعلام کردند که این بازی شامل این مود خواهد شد و شاهد حضور کار تیمی، وسایل نقلیه و تخریب‌پذیری بالا خواهیم بود و این بازی تجربه‎ای متفاوت که تا به حال شاهد آن نبوده‌ایم ارائه خواهد کرد.

متاسفانه اطلاعات دیگری مانند تعداد بازی‎بازان در هر بازی و ابعاد نقشه‎های این مود ارائه نشد. به گفته‎ی این استودیو اطلاعات بیشتر در آینده منتشر خواهد شد.

در جریان این مراسم اعلام شد که Premium Pass از Battlefield 5 حذف شده و تمامی نقشه‌های بازی به رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. این بازی برای تمامی پالتفرم‎ها در تاریخ نوزدهم اکتبر در دسترس خواهد بود. اگرچه مشترکان سرویس Origin Access و پیش‎خرید کنندگان می‎توانند چند روز روزتر به بازی دسترسی داشته باشند. همچنین یک بتای عمومی برای بازی برنامه ریزی شده است که جزییات آن در آینده اعلام خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید