EA Play 2018 | پوشش زنده کنفرانس الکترونیک آرتس

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۶

کنفرانس‌های خبری E3 2018 با کنفرانس اختصاصی شرکت الکترونیک آرتس موسوم به EA Play آغاز می‌شود. Anthem، پروژه جدید استودیوی بایوور ،FIFA ،Madden و غیره همگی از عناوین محبوب و مورد انتظاری هستند هستند که اجمالا توسط شرکت الکترونیک آرتس معرفی و رونمایی خواهند شد. امشب با پوشش زنده کنفرانس الکترونیک آرتز همراه ما باشید.

کنفرانس الکترونیک آرتس ساعت ۲۲:۳۰ امشب برگزار می‌شود که زمان زیادی نیز به آغاز مراسم باقی نمانده است. این شرکت امسال نیز به مانند سال های گذشته با دست پر آمده و بازی‌های بسیاری را برای نمایش در اختیار دارد.

پوشش زنده با لایو بلاگ و تماشای کنفرانس الکترونیک آرتس به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت یوتوب، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

 الکترونیک آرتس در این رویداد به معرفی بازی‌های ورزشی جدید به مانند FIFA 19 بپردازد اما احتمالاً بخش اعظمی از این کنفرانس به دو عنوان Battlefield V و Anthem  اختصاص دارد.

به علاوه نباید فراموش کرد که ممکن است الکترونیک آرتس سوپرایزهایی را نیز برای E3 2018 آماده کرده باشد و شاهد معرفی آی پی جدیدی باشیم؛ دقیقا به مانند سال گذشته که عنوان A Way Out توسط الکترونیک آرتس معرفی شد.

در ادامه نیز می‌توانید به محض آغاز کنفرانس آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:
Watch live video from EA on www.twitch.tv

نمایش به صورت زنده در یوتوب 

لایو بلاگ

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید