تریلری از گیم‌پلی Total War: Three Kingdoms منتشر شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

اخیرا اولین تریلر سینماتیک in-engine برای بازی Total War: Three Kingdoms منتشر شد که به معرفی شخصیت .سائو سائو (Cao Cao) می‌پردازد. Cao Cao در زمینه سخنرانی و اتخاذ استراتژی‌های مهم، یک رهبر مستعد به شمار می‌رود. حال به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که نشان می‌دهد که سائو سائو در نبردها چگونه عمل می‌کند.

لوبو (Lü Bu) به Xiapi رفته است. او یکی از بزرگترین جنگجویان عصر خود است ولی حالا به دور از متحدان خود محاصره شده است. Cao Cao که استراتژیستی قهار است این موقعیت را فرصت خوبی برای نابود کردن Lü Bu می‌داند؛ قبل از آن که قدرت او بیش از حد افزایش یابد. Cao Cao بعد از محاصره شهر، دیوارها را در هم می‌کوبد و سپس حمله را شروع می‌کند. مدافعان خط را تا زمانی که سواره‌نظام‌ها از راه می‌رسند نگه می‌دارند. فرمانده سواره‌‌نظام شخصی است که یک چشم خود را خورده است تا دشمنانش را بترساند. حال مسیر برای پیشروی پیاده‌نظام باز است.

اما Xiahou Dun، جنگجوی یک چشم، خرده حساب شخصی با Lü Bu دارد و نابودکردن ارتش Lü Bu و غارت شهرش برای Xiahou Dun کافی نخواهد بود. این دو باهم دوئل خواهند کرد. ویژگی جدیدی که در Total War: Three Kingdoms شاهد آن هستیم. مکانیزم‌های دوئل در این تریلر کامل مشخص نیست ولی این دوئل‌ها به بازی‌بازان اجازه خواهد داد تا “یکی از مبارزان دشمن را از بین برده و جریان جنگ را به نفع خود تغییر دهند.”

در ابتدا انتظار می‌رفت که Total War: Three Kingdoms پاییز سال جاری میلادی منتشر شود؛ ولی همزمان با انتشار تریلر سینماتیک بازی، تاریخ انتشار بازی نیز تا بهار سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد. در ادامه می‌توانید تریلر موردنظر را مشاهده بفرمائید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰pدانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

همچنین تریلر سینماتیک بازی را نیز می‎توانید در ادامه مشاهده فرمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰pدانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید