عنوان Paladins: Champions of the Realm برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

عنوان Paladins: Champions of the Realm ساخت استودیو های-رِز (Hi-Rez) به نینتندو سویچ می‌آید. این بازی در حال حاضر برای پیش‌خرید در نینتندو ای‌شاپ (Nintendo Eshop) در دسترس قرار گرفته است و به طور رسمی در ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ۹۷) برای این کنسول منتشر خواهد شد.

Paladins بر روی سوییچ در هر دو حالت داک شده و دستی، با نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. نسخه سوییچ همچنین از قابلیت کراس-پلی (cross-play) با کنسول اکس باکس وان پشتیبانی خواهد کرد.

Paladins یک عنوان تیراندازی تیم محور است که مشابه عناوین Team Fortress 2 و Overwatch می‌باشد. بازی‌بازان در نقش قهرمانان (Champions) بازی خواهند کرد؛ هیروهای قدرتمندی که برای مقابله با دشمنان از ترکیبی از اسلحه‌ها و جادوهای مختلف استفاده می‌کنند. هر قهرمان در یکی از ۴ کلاس موجود طبقه‌بندی می‌شود. قهرمانان خط مقدم (Front Line Champions) به عنوان تانک عمل کرده و از متحدان خود در برابر آتش دشمن محافظت می‌کنند. قهرمانان آسیب (Damage Champions) با میزان حمله بیشتر و سرعت بالاتر، حملاتی تهاجمی را تدارک می‌بینند. قهرمانان پشتیبان (Support Champions) متحدان خود را مداوا کرده و آن‌ها را برای مبارزه آماده می‌کنند. قهرمانان جناحی (Flank Champions) میدان جنگ را دور زده و تیم‌های دشمن را از پشت سر به دام می‌اندازند. بازی‌بازان می‌توانند از کارت‌هایی برای تقویت و یا انتقال قابلیت‌های یک قهرمان استفاده کنند تا تجربه بازی با سبک‌های مختلف را داشته باشند.

Paladins سه حالت مختلف را در بازی ارائه می‌دهد. یکی از آن‌ها حالت کلاسیک تیراندازی اول شخص با نام Deathmatch می‌باشد. در حالت Siege قهرمانان بر سر یک واگن مبارزه می‌کنند که باید آن را به پایگاه دشمن برسانند. در حالت Onslaught نیز دو تیم بر سر نقاط کنترل مختلف در نقشه با هم خواهند جنگید.

نسخه اولیه سوئیچ بر خلاف رایانه‌های شخصی رایگان نخواهد بود و قیمتی ۳۰ دلاری خواهد داشت. همچنین در این نسخه تمام ۳۶ قهرمان بازی آزادشده خواهند بود. با خرید بسته Paladin’s Founder Pack نیز بازی‌بازان می‌توانند به قهرمانانی که در آینده اضافه خواهند شد دسترسی داشته و از آیتم‌های سفارشی ویژه برای قهرمانان نیز بهره‌مند خواهند شد.

علاوه بر این، نسخه رایگان Paladins بر روی نینتندو سوییچ نیز اواخر تابستان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. احتمالا در این نسخه نیز مانند پلتفرم‌های دیگر بازی‌بازان باید با ۸ قهرمان بازی را شروع کنند و بقیه قهرمانان را نیز با پول داخل بازی آزاد کنند؛ هرچند این موضوع فعلا تائید نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید