گیم‌پلی Overkill’s The Walking Dead در E3 2018 نمایش داده می‌شود

۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

در حال حاضر اطلاعات نسبتا خوبی از عنوان جدید اورکیل سافت‌وار (Overkill Software) یعنی عنوان Overkill’s The Walking Dead منتشر شده است. با این وجود سرانجام هفته آینده، سازنده بازی با تمام قوا در مراسم E3 2018 حضور خواهد یافت.

اسکای باند اینترتیمنت (Skybound Entertainment) اخیرا در حساب رسمی Overkill’s The Walking Dead توییتی منتشر کرده که اشاره به نمایش گیم‌پلی بازی در E3 2018 دارد. این تریلر به بازی‌بازان نشان خواهد داد که این عنوان اکشن بقا شامل چه بخش‌هایی خواهد بود و آنطور که مشخص است، این تریلر قرار است طولانی و بزرگ باشد. در ادامه توییت موردنظر را با هم می‌خوانیم:

بله، در E3 2018 تریلری از گیم‌پلی عنوان جدید ما Overkill’s The Walking Dead نمایش داده خواهد شد.

همچنین در ادامه این توییت کلیپی از واکنش طرفداران بعد از تجربه این عنوان منتشر شده است. از واکنش‌های بازیکنان می‌توان فهمید که عنون بزرگی در انتظار ماست. یکی از آنها به حضور بسیار بد یمن زامبی‌ها اشاره می‌کند. این می‌تواند بدان معنی باشد که زامبی‌ها در این بازی تهدید بزرگتری در مقایسه با زامبی‌های عناوین دیگر محسوب می‌شوند. متاسفانه توییت موردنظر درحال حاضر به دلایل نامشخصی حذف شده است. در ویدئو موردنظر قسمت‌هایی جزئی از گیم‌پلی بازی هم مشاهده می‌شد. به نظر می‌رسد بازی حاوی برخی از المان‌های تیراندازی اول شخص مشابه عنوان Left 4 Dead باشد و نیز بازی تاکید ویژه‌ای بر روی همکاری تیمی دارد.

Overkill’s The Walking Dead تا به امروز وعده‌های زیادی داده است و نمایش بازی در E3 2018 می‌تواند مشخص کند که بازی تا چه حد در عملی کردن این وعده‌ها موفق بوده است. طبق معمول به محض انتشار این تریلر، گیمفا آن را پوشش خواهد داد. بعد از مشاهده این تریلر می‌توان گفت آیا بازی واقعا ارزش انتظار کشیدن را دارد یا صرفا با یک بازی معمولی هایپ شده دیگر طرف هستیم.

بازی Overkill’s The Walking Dead اواخر امسال برای پلتفرم‌های ایکس‌ باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. امیدواریم تاریخ انتشار دقیق بازی نیز در مراسم E3 2018 اعلام شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید