Ubisoft Massive دارد بر روی یک عنوان نسل بعد با سبک RPG کار می کند

اخبار بازی ۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۶

بر اساس جزییاتی که در پروفایل LinkedIn یکی از کارمندان منتشر شده Massive ( یکی از تیم های سازنده Far Cry 3 )در حال کار بر روی یک بازی AAA با سبک RPG و عرضه در نسل بعد میباشد.

در عکس زیر میتوانید جزییات این بازی را مشاهده کنید:(که البته در LinkedIn profile همان کارمندان بیان شده)


این عکس مشخصات زیادی از این بازی را روشن نمی سازد،اما شاید ارتباطی با تصویری که چندی پیش یوبیسافت آن را لیک کرد داشته باشد که در عکس زیر  مشاهده می کنید:


به نظر شما آیا ما در نسل بعد،شاهد عرضه ی یک Prince of Persia با طعم نقش آفرینی خواهیم بود؟یوبیسافت درباره ی این مورد چیزی بیان نکرده است اما گفته میشود اسم احتمالی این بازی،Prince of Persia Zero میباشد.

Marc Cartwright یکی از کارمندان این استدیو در نقش طراح این بازی خواهد بود که در پروفایل LinkedIn خود بیان کرده است: تیم آنها در حال کار بر روی” یک AAA با سبک Online RPG “این عنوان ممکن است یک IP جدید باشد.

Ubisoft Massive  توسط Ubisoft خریده شده و از آن پس در عنوان های Assassin’s Creed: Revelations و Far Cry 3  همکاری داشته است.

همچنین ubisoft یک Engine نسل بعد را دارد آن هم موتور گرافیکی Assassin’s Creed 3 یعنی engine بعدی Anvil می باشد.(این موتور در سال ۲۰۰۷ و توسط  Ubisoft Montreal برای ساخت بازی روی PC,PS3,X360,Vita,Wii U ساخته شده است)

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید