تاریخ انتشار فصل آخر The Walking Dead مشخص شد + تریلر

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

شرکت تل‌تیل گیمز (Telltale Games) با انتشار تریلری از تاریخ انتشار آخرین فصل The Walking Dead رونمایی کرد.

همانطور که از نام The Walking Dead: The Final Season مشخص است، این آخرین فصل از ماجراجوی‌های Clementine خواهد بود. هنوز تعداد زیادی از زامبی‌ها برای کشتن وجود دارد، و به مانند همیشه Clementine باید تصمیمات سختی بگیرد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا او در پایان زنده خواهد ماند یا خیر. به مناسبت مشخص شدن تاریخ عرضه بازی، تریلری از این عنوان منتشر شده که می‌توانید آن را در قسمت زیر مشاهده کنید. در این تریلر Clementine در حال صحبت با AJ. Needless درباره‌ی قوانین مقابله با زامبی‌ها می‌باشد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

احتمالا فصل آخر The Walking Dead به مانند فصل‌های اول و دوم این بازی پنج قسمت خواهد بود. با پیش خرید The Walking Dead: The Final Season به تمام عناوین قبلی این سری دست خواهید یافت. این می‌تواند برای بازیکنانی که نخستین بار است به تجربه این عنوان می‌پردازند، معامله‌ی خوبی باشد. علاوه بر فصل آخر The Walking Dead، تل‌تیل گیمز در حال ساخت فصل بعدی The Wolf Among Us می‌باشد. اگرچه این عنوان تا سال ۲۰۱۹ با تاخیر مواجه شده است.

The Walking Dead: The Final Season در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ (۱۴ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه نینتندو سوییچ این عنوان با کمی تاخیر و در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید