فروش بیش از ۳ میلیون نسخه‌ای NieR Automata در مقیاس جهانی

۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

امروز شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) اعلام کرد که بازی بسیار محبوب و موفق آن‌ها یعنی NieR Automata از زمان عرضه تا به امروز موفق به فروش بیش از سه میلیون نسخه شده است.

اگر بخواهیم به طور دقیق حساب کنیم، ۱۵ ماه از زمان عرضه بازی NieR Automata می‌گذرد، در این مدت بازی استودیو پلاتینوم گیمز (Platinum Games) که توسط آقای یوکو تارو (Yoko Taro) کارگردانی شده، بسیار موفق ظاهر شده و عملکرد آن در فروش غیرقابل انتظار بوده است. این خبر توسط حساب توییتر رسمی NieR Automata این گونه اعلام شد:

NieR Automata با احتساب فروش دیجیتالی و فیزیکی روی هر دو پلتفرم یعنی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی تا به امروز بیش از سه میلیون نسخه فروخته است.

ماه مارس ناشر آن اسکوئر اینکس اعلام کرد که بازی مورد نظر موفق به فروش ۲٫۵ میلیون نسخه شده، این یعنی در بازه‌ای سه ماهه ۵۰۰٫۰۰۰ نسخه‌ی دیگر از این عنوان به دست طرفداران خریداری شده است. با توجه به مدت زمانی که از عرضه این عنوان گذشته، باید اعلام کنیم که همچنان به فروش خوبه خود ادامه داده و شایان ذکر است که عملکرد این عنوان باعث افزایش درآمد کلی اسکوئر اینکس در سال مالی جاری ۲۰۱۷/۲۰۱۸ شده، طوری که نتایج مالی این شرکت به لطف بازی NieR Automata بیشتر از انتظارها بوده است.

مطمئنا NieR Automata فروش خوب خود را مدیون سیستم گیم‌پلی، المان‌های ترکیبی بین سبک اکشن و نقش آفرینی جهان باز بوده، به گونه‌ای که این عنوان تجربه‌ی ساعت‌ها سرگرمی و ترشح آدرنالین را برای طرفداران خود به ارمفان می‌آورد. بازی NieR Automata در حال حاضر برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است. در انتها لازم به ذکر است که اخیرا شایعاتی در رابطه با پورت شدن آن برای کنسول شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان به گوش می‌خورد.

نظرات شما کاربران در رابطه با این عنوان چیست؟ تجربه‌ی شما از این عنوان چگونه بوده است؟ نظرات خود را با میان به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید