گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: بازی Avnegers اسکوئر انیکس Avengers Ultimate Alliance نام دارد

۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

شایعات جدیدی منتشر شده که می‌گوید عنوان بازی Avengers که توسط استودیو کریستال داینامیکز در دست ساخت قرار دارد، Avengers Ultimate Alliance نام دارد و جزئیاتی از این بازی را منتشر می‌کند.

طبق شایعات جدیدی که از سوی ۴chan منتشر شده، گفته می‌شود که بازی Avengers که از سوی استودیو کریستال داینامیکز در دست ساخت قرار دارد، یک ریبوت از سری Ultimate Alliance که در سال ۲۰۰۶ قسمت اول آن منتشر شد می‌باشد.

با توجه با شایعات منتشر شده گفته می‌شود که گیمپلی عنوان Avengers ترکیبی از دو عنوان Uncharted و Infamous (یک فرضیه احتمالی با توجه به حضور یکی از اعضای استودیوی ناتی داگ در تیم توسعه بازی) خواهد بود. همچنین داستان این بازی درباره چند دسته شدن گروه انتقام جویان به دلیل اتفاقی فاجعه آمیز(شبیه داستان جنگ داخلی که در آن مردآهنی و کاپیتان آمریکا به دلایلی به دو دسته تقسیم می‌شوند و با هم به مبارزه می‌پردازند) است.

گفته می‌شود که شخصیت‌های اصلی قابل بازی اسکارلت ویچ، مردآهنی و کاپیتان آمریکا خواهند بود ولی شخصیت‌های دیگر قابل بازی‌ای نیز در بازی حضور دارند. همچنین گفته می‌شود که دنیای این بازی با دنیای بازی Marvel’s Spider-Man ساخته استودیو اینسومنیامک گیمز مشترک است و مارول می‌خواهد همان کاری که با دنیای سینمایی‌اش انجام داده، در صنعت گیم نیز انجام دهد.

کسی که این اطلاعات را منتشر کرده گفته است:

“پروژه “The Avengers” ساخته استودیو کریستال داینامیکز Avengers: Ultimate Alliance نام دارد ولی قرار نیست دنباله سری Ultimate Alliance باشد و قرار است یک ریبوت کامل باشد (شاید چیزی مانند عنوان God of War جدا از اینکه داستان مرتبط است: نام شبیه است، گیمپلی کاملا متفاوت، داستانی کاملا جدید). دلیل اینکه در تریلر معرفی این عنوان عبارت “Reassemble” به چشم می‌خورد این است که نشان‌دهنده ریبوت این سری باشد. به همین دلیل مشخص می‌شود که چرا سری Ultimate Alliance برای نسل فعلی بازسازی و منتشر شد.

این بازی پس از یک حادثه فاجعه بار رخ می‌دهد که بین گروه اونجرز چند دستگی ایجاد می‌کند ( بیشتر شبیه کمیک‌های Avengers Disassembled تا کمیک Civil war). در این بازی برروی سه شخصیت اصلی تمرکز دارد: اسکارلت ویچ (کسی که در تریلر صدای‌اش را می‌شنیدید)، کاپیتان آمریکا و مردآهنی. ولی این سه شخصیت تنها شخصیت‌های قابل بازی نیستند اما داستان بازی در رابطه با این سه شخصیت است. گیمپلی بازی ترکیبی از بازی‌های Uncharted و Infamous است.

بازی Marvel’s Spider-Man ساخته استودیو اینسومنیاک گیمز و این بازی در یک دنیای مشترک قرار دارند [سانکتوم سانکتوروم (خانه دکتر استرنج) که در تریلر بازی Spider-Man دیدید تنها یک اشاره نبود]. همچنین بازی Guardians of the Galaxy که توسط استودیوی ایداس مونترئال در دست  توسعه است نیز در این دنیای مشترک قرار دارد. شرکت مارول می‌خواهد همانند فیلم‌های سینمایی‌اش که همه در یک دنیای واحد قرار دارند، بازی‌های‌اش نیز در یک دنیای مشترک جریان داشته باشند.”

البته باید گفت که تمام این اطلاعات تنها یک شایعه هستند و ممکن است اصلا درست نباشند. بنابراین باید تا کنفرانس خبری شرکت اسکوئر انیکس در نمایشگاه E3 منتظر بمانید. کنفرانس خبری شرکت اسکوئر انیکس روز ۲۱ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود و شما می‌توانید اخبار منتشر شده در این کنفرانس را در وب سایت گیمفا دنبال نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید