تیزری بسیار زیبا از عنوان Europa منتشر شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

Europa یک بازی در سبک ماجراجویی و اکتشافی است که داستان‌های اندرویدهای هوشیار را که در مکان‌های نامحتمل متولد شده‌اند را از زبان آخرین اندرویدی که می‌تواند احساس را درک کند، بیان می‌کند.

بر اساس آخرین تیزری که از بازی منتشر شده است، می‌توان گفت که بازی بسیار زیبا به نظر می‌رسد و تجربه یک جهان خیالی که عنصر جادو نیز در آن به چشم می‌خورد، می‌تواند بسیار رویایی باشد؛ اما هدف این بازی چیست؟

جواب دادن به این سوال کمی سخت است. تریلر با نقل قولی از آلن واتز (Alan Watts) فیلسوف و نویسنده بریتانیایی آغاز می‌شود:

تصور کنید که چگونه خواهد بود که به خوابی فرو روید که دیگر از آن بیدار نخواهید شد. حال تصور کنید از خوابی بیدار شوید و دیگر هرگز نتوانید به خوابی دیگر فرو روید. این زمانی است که شما متولد شده‌اید.

بازی به شکلی بی‌پروا یک سری مضامین را دربر می‌گیرد که شاید مناسب همه نباشد. از موضوعاتی همچون مرگ و زندگی صحبت می‌کند و تمام کلیشه‌های دیگری که در جمله آخر توضیحات تیزر در یوتیوب انعکاس می‌یابد، که به نظر سوال اصلی این بازی به شمار می‌رود:

آیا فرد می‌تواند به اکثریت بازگردد؟

این اطلاعات زیاد به نظر می‌رسد ولی باید گفت که بازی بسیار دوست‌داشتنی است (Europa توسط هلدر پینتو (Helder Pinto) در دست ساخت است که قبلا به عنوان یک آرتیست مطرح بر روی عناوین Crysis 2 و Crysis 3 کار کرده است؛ همچنین وظیفه طراحی محیط عناوینی همچون Diablo 3 و Overwatch را در کارنامه خود دارد). ایده بازی نیز جالب به نظر می‌رسد؛ حتی اگر بازی یک ماجراجویی فانتزی ساده باشد باز هم داستان تحولاتی که در پایان جهان رخ می‌دهد و بازمانده تک و تنهای آن می‌تواند نتیجه خوبی به دنبال داشته باشد. هنوز اطلاعات چندانی از تاریخ انتشار بازی و پلتفرم‌های مقصد منتشر نشده است.

در ادامه می‌توانید تیزر زیبای بازی را مشاهده کنید:

دانلود تیزر با کیفیت ۴۸۰pدانلود تیزر با کیفیت ۷۲۰pدانلود تیزر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید