ستورو شیباتا، مدیر سابق نینتندو اروپا به پوکمان کامپنی پیوست

۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

هفتاد و هشتمین جلسه سالیانه سهام داران نینتندو در تاریخ ۷ تیر (۲۸ ژوئن) در ساختمان اصلی نینتندو در شهر کیوتو برگزار خواهد شد. همان‌طور که احتمالاً خبر دارید، تغییرات زیادی در ساختار مدیریتی شرکت نینتندو انجام شده است؛ در این رویداد تصمیمات گرفته شده، نهایی می‌شوند.

انتصاب آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نینتندو، یکی از بزرگترین تغییرات صورت گرفته است. علاوه بر این، برخی از کارکنان نینتندو قرار است در بخش دیگری مشغول به کار شوند؛ آقای ستورو شیباتا (Satoru Shibata) مدیر شعبه اروپا نینتندو یکی از این اشخاص است. انتظار می‌رود که وی در این جلسه، پس از ۱۸ سال، از سمت خود کناره گیری کرده و به جمع ۵ مدیر اصلی (شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto)، شینیا تاکاهاشی (Shinya Takahashi)، شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) و کو شیوتا (Ko Shiota)) ملحق شود.

اگر چه ظاهرا آقای شیباتا همین حالا هم حسابی سرش شلوغ است؛ بر اساس اطلاعات منتشر شده برروی وب‌سایت نینتندو، وی از ماه مه به عنوان مدیر خارجی شرکت پوکمان کامپنی (The Pokemon Company) در حال فعالیت بوده است؛ این سمت پیشین آقای فوروکاوا است.

لازم به ذکر بوده که هنوز جانشین آقای شیباتا معرفی نشده است؛ اما این موضوع قطعاً در جلسه ۷ خرداد مشخص خواهد شد.

نظر شما در مورد تغییرات مدیریتی جدید نینتندو چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید