مراسم Destiny 2 Year 2 فردا برگزار می‌شود

۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

فردا سه‌شنبه قرار است آینده عنوان Destiny 2 مشخص شود. قرار است بانجی میزبان یک نمایش زنده با عنوان Destiny – Year 2 باشد. احتمالا در این نمایش از بسته بزرگ گسترش‌دهنده Destiny 2 صحبت خواهد شد که قرار است سپتامبر (شهریور ماه) امسال منتشر شود.

Destiny 2 عنوانی است که به شدت از کمبود محتوا رنج می‌برد. دو بسته گسترش‌دهنده آن که این اواخر منتشر شدند، وضعیتی اسفناک داشتند و در واقع نه تنها در جذب بازی‌بازان جدید ناموفق بوده بلکه کسانی را که قبلا بازی را هم خریداری کرده بودند نتوانست دوباره به بازی جذب کند. دیوید داگو (David ‘Deej’ Dague) مدیر ارتباطات بانجی در صحبت‌هایی، توضیحات زیر را ارائه داده است:

ما به تعدادی از بازخوردهای عمومی پاسخ داده‌ایم و حتی از مواردی که هنوز از چشمان شما پنهان مانده‌اند نیز پرده برداشته‌ایم. ما همه این نظرات را در نظر خواهیم گرفت و همچنین نگاهی به Roadmap جدید خواهیم داشت و نیز قول تغییراتی مهیج را به همه طرفداران می‌دهیم.

این مراسم ۵ ژوئن (فردا) به میزبانی کارگردان بازی استیو کاتن (Steve Cotton) و مدیر پروژه اسکات تایلر (Scott Taylor) برگزار خواهد شد. این مراسم روز سه‌شنبه و به صورت زنده از ساعت ۵ بعدازظهر به وقت جهانی در توییچ (Twitch) پخش می‌شود.

در هر صورت بانجی اگر می‌خواهد که Destiny 2 به راه خود ادامه دهد، باید هر چه زودتر برگ برنده خود را رو کند. به عبارت دیگر بازی باید مسیر خود را از یک تیراندازی بدون لوت جدا کند، حداقل بعد از تجربه آن در طولانی مدت.

بانجی توانست شرایط را در نسخه اول بازی تغییر دهد؛ حال سوال اینجاست که با Destiny 2 هم می‌تواند این کار را تکرار کند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید