دایس بر روی انیمیشن‌های جدیدی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی در Battlefield V کار می‌کند

۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰

از زمان معرفی Battlefield V، این عنوان در صدر خبر‌ها بوده و هر روز شاهد انتشار جزییات بیشتری از این بازی هستیم. حال امروز خبری منتشر شده مبنی بر اینکه دایس (DICE) بر روی انیمیشن‌های جدیدی برای Battlefield V کار می‌کند.

دنیل برلین (Daniel Berlin) مدیر طراحی Battlefield V، در صفحه‌ی رسمی توییتر این بازی، خبری مبنی بر ساخت انیمیشن‌های جدیدی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی در این عنوان منتشر کرده است. همچنین به نظر می‌رسد در Battlefield V بازیکنان قادر خواهند بود که به وسیله‌ی یک بیل، حفره‌‌‌هایی در مکان‌های خاص از زمین ایجاد کرده و از آن‌ها به عنوان مکانی برای پناه گرفتن استفاده کنند.

ما در حال نهایی کردن انیمیشن‌های جدیدی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی هستیم، جزییات بیشتر در نمایش E3 الکترونیک آرتس (Electronic Arts) منتشر خواهد شد.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید. انتظار می‌رود تا پیش از عرضه بازی، جزییات زیادی از این عنوان در E3 2018 منتشر شود. پس برای دریافت جدیدترین خبر‌های آن، با گیمفا هم راه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید