سازنده‌ی بازی We Happy Few پس از مدت‌ها با انتشار تریلری سکوت خود را شکست

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

استودیو بازی‌سازی مستقل کمپالشن گیمز (Compulsion Games) پس از حواشی بسیار بازی جدید خود و اعلام تاخیر انتشار آن تا تابستان ۲۰۱۸ و‌در کنار رتبه‌بندی نشدن این بازی در استرالیا به علت خشونت بیش از حد و تشویق به آن، مدتی سکوت اختیار کرد تا به امروز که پس از انتشار تریلری از گیم‌پلی بازی، سکوت خود را شکست. بازی جدید آن‌ها، We Happe Few در سبک بقا قرار دارد.

کمپالشن گیمز امروز در کانال یوتیوب خود، تریلری از بازی با تمرکز برروی بخش اکشن آن قرار داد. همچنین در این تریلر، شخص سوم قابل‌بازی در We Happy Few به نام ٱلی (Ollie) معرفی شد و قابلیت‌های او به طور برجسته‌ای به نمایش گذاشته شد.

این استودیو پس از نمایش ناگهانی این تریلر، اطلاعاتی حول اعلام تاریخ انتشار آن اراعه داد و اعلام کرد که علاقه‌مندان برای اطلاع از تاریخ انتشار دقیق این بازی نباید مدت زیادی در انتظار بمانند:

به زودی تاریخ انتشار دقیق We Happy Few اعلام خواهد شد. ما از تمامی علاقه‌مندان به خاطر صبر و پشتیبانی آن‌ها سپاس‌گزاریم. قطعه‌ی موسیقی پخش شده در تریلر نیز یکی از قطعات ساندترک‌های اصلی بازی است که به زودی رونمایی خواهند شد.

مراسم E3 نیز بسیار نزدیک است و این رویداد، مکان احتمالی کمپالشن گیمز برای انتشار تریلر بعدی خود و تاریخ انتشار دقیق آن می‌باشد. اولین رونمایی رسمی We Happy Few در سال ۲۰۱۶ طی کنفرانس مایکروسافت در E3 با تریلری اتفاق افتاد که بسیاری را هیجان‌زده کرد.

دوستان گیمفا تا E3‌ و انتشار احتمالی تریلر جدید از بازی حتما تریلر جدید گیم‌پلی محور آن را ببینید و نظر خود را حول آن بیان کنید.این بازی در تاریخ نامعلومی و احتمالا در تابستان امسال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید