شایعه: مایکروسافت سه عنوان جدید از سری Gears of War در E3 2018 معرفی خواهد کرد

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

با نزدیک شدن به E3 2018 شایعات بیشتری از نمایش‌های حاضر در این رویداد منتشر می‌شود. در E3 2018 میلیون‌ها بازیکن به امید معرفی عنوانی جدید از سری Gears of War، به کنفرانس مایکروسافت (Microsoft) چشم دوخته‌اند. حال شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه شاهد معرفی سه بازی جدید از این سری خواهیم بود.

بر اساس گزارشاتی، کنفرانس E3 2018 مایکروسافت شامل معرفی عناوین جدیدی از بازی‌های انحصاری این شرکت نظیر Halo و Forza خواهد بود. اما بزرگترین سوپرایز را سازندگان Gears of War با معرفی سه عنوان جدید از این سری محبوب، به ارمغان خواهند آوردند.

طبق این اطلاعات، اولین بازی Gears of War، نسخه‌ای جدید از ادامه‌ی این سری می‌باشد؛ دومین بازی، عنوانی استراتژیک به مانند Halo Wars خواهد بود و سومین بازی، عنوانی بتل رویال است که از نسخه‌های مختلف این سری محبوب الهام گرفته است. این سه عنوان به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهند شد.

همانطور که می‌دانید باید با خبرهایی از این دست با احتیاط برخورد کرد و باید تا زمان تایید یا عدم تایید آن‌ها در رویداد E3 2018 صبر کرد. اما می‌دانیم که مایکروسافت پروسه‌ی ساخت عناوین انحصاری جدیدی را آغاز کرده است. نظر شما چیست؟ آیا Gears of War برگ برنده‌ی مایکروسافت در E3 2018 خواهد بود؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید