از کی‌آرت رسمی Anthem رونمایی شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱

بایوور (Bioware) بعد از تجربه نسبتا ناموفقی که با آخرین عنوان Mass Effect داشت، حال امیدوار است که عنوان جدیدش Anthem با استقبال بازی‌بازان در زمان انتشار بازی (اوایل ۲۰۱۹) روبه رو شود. بایوور و الکترونیک آرتس (EA) تا به حال سعی کرده‌اند از مقایسه بازی با Destiny خودداری کنند؛ اما مشخص است که آن‌ها قصد دارند با ارائه یک جهان بزرگ‌تر با آزادی عمل بیشتر و مبارزات هیجان‌انگیزتر، به رقیب جدی Destiny تبدیل شوند.

بایوور قبل از آنکه بمب اطلاعاتی خود را در E3 2018 منفجر کند، کی‌آرت رسمی بازی را به اشتراک گذاشته است که شبیه به تیزری است که سال گذشته برای رونمایی از بازی منتشر شده بود. چهار شخصیت که در حال پیشروی در آسمان هستند و بر فراز آن‌ها تصویری شبیه به مرد آهنی (البته از نوع شرورش!) را مشاهده می‌کنیم که به نظر یک تهدید به شمار می‌رود.

این عنوان اولین بار در نمایشگاه E3 سال گذشته معرفی شد. این بازی فعلا در دست توسعه قرار دارد و اخیرا تاریخ انتشار آن نیز تا مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۹۷) تاخیر خورد. بازی قرار است بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. در پایین می‌تواند تصویر کی‌آرت موردنظر را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید