در زمان انتشار Battlefield V تنها دو جناح بریتانیا و آلمان در دسترس خواهند بود

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

به نظر می‌رسد الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و دایس (DICE) قصد دارند همان استراتژی انتشار محتوا برای Battlefield 1 را در قبال Battlefield V به کار ببرند.

صفحه رسمی توییتر Battlefield V در پاسخ به سوال یکی از طرفداران اعلام کرد که در زمان انتشار Battlefield V، تنها دو جناح بریتانیا و آلمان در دسترس خواهند بود و جناح‌های بیشتر بعدا به این عنوان اضافه خواهند شد. اگرچه این توییت فورا از این صفحه پاک شد اما شنیدن آن ناراحت کننده است. از طرفی دیگر چون قرار است تمام به‌روز‌رسانی‌های Battlefield V رایگان باشد، پس جای نگرانی نخواهد بود و تمام بازیکنان مدتی پس از انتشار به این محتوا دسترسی خواهند داشت. این بسیار به استراتژی نینتندو (Nintendo) در قبال Splatoon شبیه است.

در جنگ جهانی دوم کشور‌های مختلفی نظیر روسیه، آمریکا، فرانسه، ایتالیا و ژاپن دخالت داشتند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا دایس، برنامه‌ایی برای انتشار این جناح‌های مختلف برای Battlefield V دارد یا خیر. مطمئنا جزییات بیشتری در این خصوص در طول کنفرانس E3 2018 الکترونیک آرتس، منتشر خواهد شد. Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید