جزئیاتی از بخش چندنفره جدید Battlefield 5 منتشر شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

نمی‌توان انکار کرد که دایس (DICE) گام‌های بلندی برای گسترش گیم‌پلی Battlefield 5 برداشته است؛ صرف نظر از اینکه این موضوع چه تاثیری بر روی واقع‌ گرایی Battlefield 5 خواهد داشت، دایس حالت‌ها و تجربه‌های زیادی برای سرگرم کردن بازیکنان به بازی اضافه کرده است و حال دایس اعلام کرده که حالت چند نفره جدیدی به نام Airborne در Battlefield 5 وجود خواهد داشت.

سازنده بازی با انتشار توییتی، این حالت را به عنوان بخشی از فرایند چتربازی به میدان جنگ و نابود کردن توپخانه دشمن در سطح زمین، تعریف کرده است. همچنین اگر شما در نقش مدافع باشید، باید با نیروهای چترباز دشمن مقابله کرده و اطمینان حاصل کنید که توپخانه شما سالم باقی بماند. بنابراین این حالت بر پایه فرمول استاندارد حمله/دفاع خواهد بود که سال‌هاست آن را تجربه می‌کنیم.

نحوه تجربه بازی با نیروهای هوایی هنوز نمایش داده نشده است اما شاید در رویداد EA Play که از ۹ ژوئن (۱۹ خرداد ۹۷) آغاز خواهد شد، اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی این حالت بدست آوریم. دایس وعده داده است که بخشی از گیم‌پلی بخش چند نفره Battlefield 5 را به نمایش خواهد گذاشت و انتظار داریم که بخش‌هایی از حالت Grand Operations را نیز در این رویداد شاهد باشیم.

Battlefield 5 در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۸ مهر ۹۷) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، عرضه خواهد شد.

در ادامه توییت سازنده بازی را در مورد این حالت جدید می‌خوانید:

به Airborne سلام کنید: یک حالت جدید برای Battlefield V که در آن با چتر به میدان جنگ فرود می‌آیید و با همکاری گروهان‌تان توپخانه دشمن را نابود می‌کنید و یا اینکه در مقابل آنها دفاع می‌کنید و مطمئن خواهید شد که تهدیدات هوایی نابود می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید