استودیوی سازنده Just Cause 3 به نوردیسک فیلم فروخته شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

استودیوی سوئدی آوالانچ (Avalanche) که توسعه‌دهنده‌ی بازی‌ Just Cause 3 و عنوان تازه معرفی شده‌ی Rage 2 محسوب می‌شود توسط شرکت دانمارکی نوردیسک فیلم (Nordisk Film) خریداری شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

روز گذشته شرکت نوردیسک فیلم اعلام کرد که در حال به دست آوردن مالکیت و سهام کامل هر سه استودیو شرکت آوالانچ است. نوردیسک فیلم که سال پیش بخشی از سهام آوالانچ را به‌دست آورده بود، قرار است با پرداخت ۸۹ میلیون یورو (معادل ۱۰۳ میلیون دلار) باقی سهام این شرکت را نیز به تصاحب خود در آورد. این درحالی است که گفته می‌شود ارزش کنونی استودیو آوالانچ ۱۱۷ میلیون یورو می‌باشد.

آقای پیم هولفو (Pim Holfve) مدیرعامل اجرایی آوالانچ در مصاحبه با Gamesindustry در این‌باره بیان داشتند:

این پیشنهادی مناسب، در زمانی مناسب و از شرکتی مناسب بود. سال گذشته ما همکاری نزدیکی با شرکت نوردیسک فیلم به عنوان سهام دار جزئی شرکت داشتیم که تجربه‌ی بزرگی بود. این همکاری به قدری خوب بود که اکنون ما درحال کار برروی بازی‌های جهان باز فوق‌العاده‌ای هستیم. آن‌ها ۱۱۱ سال است که با شرکت‌های مختلف در صنایع خلاق کار می‌کنند و با خود ثروتی از دانش و تجربه به همراه آورده‌اند.

همچنین آقای هولفو اشاره کردند که نوردیسک فیلم به مسیر تعین شده‌ی آوالانچ کاملا متعهد است و توسعه‎دهندگان هم‌چنان قادر به حفظ مستقلانه خلاقیت‌های خود خواهند بود.

درحال حاضر آوالانچ به همراه استودیو اید سافتور (id Software) درحال کار برروی عنوان تازه معرفی شده‌ی Rage 2 هستند که می‌توانید در اینجا تریلر گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید. هرچند که سخنان آقای هولفو امیدوار کننده به‌نظر می‌رسد اما باید منتظر ماند و دید که تصاحب این استودیو توسط نوردیسک فیلم چه تاثیری بر کیفیت عناوین آینده‌ی آن خواهد گذاشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید