تاریخ انتشار عنوان LEGO DC Super-Villains مشخص شد

۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

شرکت وارنر براس و استودیو TT Games از بازی LEGO DC Super-Villains تریلری منتشر کردند و تاریخ انتشار این عنوان را مشخص نمودند.

بعدازظهر امروز بود که خبر دادیم تیزری از بازی جدید استودیو TT Games منتشر شده و بصورت رسمی مشخص کرده که این عنوان LEGO DC Super-Villains نام دارد. بعد از آن دیگر اطلاعاتی از این بازی مشخص نشد تا اینکه ساعاتی پیش استودیو TT Games بصورت رسمی از این بازی تریلری منتشر کرد.

این بازی بر اساس شخصیت‌های شرور دنیای کمیک‌های دیسی ساخته شده و شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه خود را از میان ابرشروران حاضر در این بازی انتخاب کنید و با آن شخصیت به بازی بپردازید. این برای اولین بار است که استودیو TT Games بازی‌ای بر اساس ابرشرور‌ها می‌سازد. تمام بازی‌های قبلی استودیو TT Games بر اساس ابرقهرمانان ساخته شده بودند مانند LEGO Marvel Superheroes یا LEGO Batman و یا بازی‌های دیگر این استودیو. این بازی قرار است داستان شخصیت‌های شرور دنیای دیسی را روایت کند و تمرکز اصلی داستان برروی شخصیت‌های شرور است.

مدیر استودیو TT Games در رابطه با این بازی می‌گوید:

“بازی LEGO DC Super-Villains بازیکنان را قادر می‌سازد تا با استفاده از راه‌های سرگرم کننده و طنز آمیز و با آزاد کردن قدرت‌های شرورانه و بامزه ابرشروران دنیای دیسی به شرارت بپردازند. با تعداد بی شماری از گزینه‌های سفارش سازی برای انتخاب، بازیکنان می توانند شخصیت خود را در آغاز داستان ایجاد و شخصی سازی کنند، قدرت‌ها و توانایی‌های جدیدی را در بین مراحل یکی از جالب ترین بازی‌های LEGO تا به امروز آزاد کنند. بازیکنان در این بازی می‌توانند در مکان‌های خاطره انگیز و شخصیت‌های شرور موردعلاقه‌شان به بازی بپردازند. لیست شخصیت‌های بازی LEGO DC Super-Villains بی همتا است و هواداران عاشق بازی کردن با شخصیت‌های لکس لوثر، هارلی کوئین و جوکر و باقی شخصیت‌های بازی برای شکست شیطانی بزرگ‌تر از خودشان (شخصیت‌های شرور) خواهند شد.”

در عنوان LEGO DC Super-Villains، گروه لیگ عدالت ناپدید شده است و وظیفه حفاظت از زمین برعهده یک گروه جدید از قهرمانان که از یک جهان موازی می‌آیند سپرده شده است که خود را سندیکای عدالت می‌نامند. سپس گروه نابودی (گروهی که شخصیت‌های شرور دنیای دیسی برای مقابله با لیگ عدالت تشکیل داده‌اند) متوجه می‌شوند که محافظان جدید زمین آنطور که بنظر می‌رسد قرار نیست از زمین محافظت کنند. سپس ابرشروران دنیای دیسی به گرد هم می‌آیند تا نقشه شرورانه این غریبه‌های اسرار آمیز را خنثی کنند.

در یکی از انیمیشن‌های دنیای دیسی نیز شاهد چیزی مشابه هستیم. در یک روز گروهی مشابه لیگ عدالت از دنیایی موازی به دنیای اصلی دیسی می‌آیند. اول آن‌ها خود را قهرمان نشان می‌دهند سپس هدف‌های شوم خود را عملی می‌کنند. در آخر گروه لیگ عدالت با کمک ابرشروران همان دنیای موازی بر گروهی که از دنیای دیگر آمده است مقابله می‌کنند.

شما می‌توانید تریلر این عنوان را در زیر مشاهده نمائید :

لینک دانلود و تماشا با کیفیت ۴۸۰p | لینک دانلود و تماشا با کیفیت ۷۲۰pلینک دانلود و تماشا با کیفیت ۱۰۸۰p

این بازی در تایخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ یعنی سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید عکس‌هایی از این عنوان را مشاهده نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید