جزئیات جدیدی از World War 3 منتشر شد

۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

استودیو فارم ۵۱ (Farm 51) که سابقه ساخت بازی‌هایی همچون Painkiller: Hell and Damnation، Get Even و Necrovision را در کارنامه خود دارد، اطلاعات جدیدی از عنوان جدید خود World War 3 منتشر کرد.

این عنوان یک تیراندازی چندنفره اول شخص می‌باشد که در عصر مدرن جریان دارد. سازندگان از “مبارزات پیاده‌نظام در مقیاس‌های بزرگ و با استفاده از ماشین‌های زرهی و پهپادها” و وجود یک حالت جداگانه برای حالت بتل رویال به نام Recon خبر داده‌اند.

حالت Recon در مقیاس کوچک‌تری جریان خواهد داشت و شما باید در نقش جوخه‌های شناسایی اهداف ارزشمندی را در قلمرو دشمن تصاحب کنید. حالت The Warzone بزرگتر و استراتژیک‌تر از حالت بتل رویال بازی است و در آن شاهد ترکیبی از مبارزات بر اساس نیروهای نظامی واقعی و در مکان‌هایی مانند ورشو، مسکو و برلین می‌باشیم. همچنین تصویر بزرگی از شرایط جنگ برروی یک نقشه استراتژیک نمایش داده می‌شود. در این نقشه مواردی همچون تعداد کشتگان، وسائل نابود شده و دیگر دستاوردها نشان داده می‌شود که برروی مسیر جنگ تاثیر بسیاری می‌گذارد. جنگی که در نهایت کل جهان را در بر خواهد گرفت.

انتظار می‌رود World War 3 اواخر امسال به صورت دسترسی زودهنگام (early access) منتشر شود. فارم ۵۱ اظهار داشته که بعد از انتشار بازی به “توسعه‌ی جامعه محور” آن (community driven development) تعهد خواهد داشت:

به عنوان یکی استودیو مستقل، بازخوردهای کاربران را به طور جدی در نظر خواهیم گرفت. ما می‌خواهیم که بازی‌بازان در ساخت World War 3 نقشی مهم داشته باشد تا World War 3 را تبدیل به بازی‌ای کنیم که خواهان تجربه آن هستید.

تریلر معرفی بازی بسیار زیبا به نظر می‌رسد اما مانند تریلر معرفی Battlefield V، بیشتر قسمت‌های آن سینمایی است و اطلاعات چندانی از خود بازی ارائه نمی‌دهد. با این وجود ایده بازی بسیار جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد و با تمام احترام شاید فارم ۵۱ برای عملی کردن این ایده مناسب نباشد. وعده‌هایی داده شده است که امیدواریم عملی شود و این بازی هم به سرنوشت عناوین Necrovision و Painkiller: Hell and Damnation دچار نشود.

عنوان World War II Online توانست با ارائه یک تیراندازی آنلاین در مقیاس بزرگ به موفقیت خوبی برسد (باور کنید یا خیر این بازی همچنان طرفداران خود را دارد و ماه آینده ۱۷امین سالگرد خود را جشن خواهد گرفت). فارم ۵۱ نیز شاید بتواند با World War 3 موفقیتی مشابه را تکرار کند. فضای اروپایی بازی (عکس کاوری که در سایت بازی دیده می‌شود دو سرباز روسی و لهستانی را نشان می‌دهد) می‌تواند به بازی کمک کند تا از مجموعه‌ بازی‌های بزرگتر غربی فاصله بگیرد و بتواند موفقیت بازی‌هایی همچون big-in-Russia و World of Tanks را تکرار کند.

این بازی دیروز با انتشار تریلری معرفی شد که شما می‌توانید این تریلر و اسکرین‌شات‌هایی از بازی را در این پست مشاهده فرمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید