استودیوی Rare، خواهان مشارکت با دیگران جهت کار بر روی IPهای کلاسیکَش است

۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

با وجود اینکه استودیوی ریر (Rare) دیگر بر روی آواتارهای ایکس‌باکس و بازی‌های کینکت کار نمی‌کند، اما این توسعه‌ دهنده بریتانیایی شخصیت‌های دوست‌داشتنی زیادی را در اختیار دارد که متاسفانه همه این IPها زیر دستان شرکت مایکروسافت، تضعیف شده‌اند. گرچه معروف‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های این استودیو در سطح سری فوق محبوب Mario نیست، اما بازی‌هایی نظیر Battletoads، Perfect Dark و Conker از محبوبیت بالایی بین بازی‌بازان قدیمی برخوردارند که متاسفانه در این سال‌ها چیز خاصی از آن‌ها ندیده‌ایم.

با این حال، کریگ دانکن (Craig Duncan)، رئیس استودیوی ریر، به تازگی در برنامه IGN Unfiltered حضور یافته و اظهارنظرهای جالبی داشته و ابراز کرده که این استودیو آماده همکاری با دیگران است. بر اساس سخنان او، استودیوی ریر آماده همکاری با دیگر شرکت‌ها برای بازگرداندن IPهای کلاسیک خودش است. البته با در نظر گرفتن این نکته که شرکت مورد نظر و افرادی که قرار است بر روی نسخه‌های جدید بازی‌های کلاسیک ریر کار کنند، مناسب این کار باشند تا طرفداران از احیا این عناوین ناامید نشوند. دانکن اظهار داشت: «ریر، محافظ IPهای ریر است».

آمادگی این استودیو جهت همکاری با دیگر توسعه ‌دهندگان به منظور بازگرداندن بازی‌های کلاسیکش به خودی خود جذاب است و اصرار بر مناسب بودن این توسعه دهندگان در همه زمینه‌ها آرامش خاطری برای طرفداران این استودیو محسوب می‌گردد. پیشتر فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، بیان کرده بود که این شرکت نیاز دارد تا به بازی‌های فرست پارتی (First Party) خود توجه بیشتری داشته باشد و بدون شک، احیا بازی‌های کلاسیک استودیوی ریر می‌تواند راهگشای این کار باشد و اکوسیستم ایکس‌باکس را جذاب‌تر از پیش سازد. شاید ساخت Battletoads توسط پلاتینوم گیمز (Platinum Games) و Perfect Dark توسط استودیوی ۳۴۳ Industries بهترین گزینه ممکن باشد؛ دیدگاه و پیشنهادات شما در این خصوص چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید