اطلاعات و تصاویری از اولین DLC عنوان Resident Evil 6

اخبار بازی ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶

کپکام در خبری جدید اعلام کرد که اولین  DLC عنوان Resident Evil 6 که شامل سه حالت جدید خواهد بود به طور انحصاری برای  Xbox 360 عرضه خواهد شد. همچنین جزییات و تصاویری هم از اولین DLC بازی منتشر شده است.

این DLC از 19 دسامبر برای Xbox 360 در دسترس خواهد بود ، با این حال هیچ خبری مبنی بر عرضه این DLC برای ps3 اعلام نشده است.

این DLC دارای سه حالت جدید با نام Predator, Survivors و Onslaught می باشد که هر کدام از این حالت ها را می توانید با 320 امتیاز مایکروسافت از آن خود کنید و البته اگر بخواهید هر سه را با هم داشته باشید ارزان تر خواهد بود زیرا 720 امتیاز مایکروسافت نیاز خواهید داشت.

در حالت Predator قابلیت پشتیبانی از شش بازیکن ، همراه با یک بازیکن در نقش B.O.W Ustank در برابر انسان ها را دارا می باشد.

حالت Survivors هم از شش بازیکن می تواند پشتیبانی کند  و در این حالت تیمی در نقش انسان باید تیمی در نقش هیولاها را از پای درآورند، در پایان هم اگر هر کدام از این دو تیم یا یک بازیکن زنده بماند برنده نبرد خواهد شد.

حالت Onslaught دو بازیکن را در برابر امواجی از دشمنان قرار خواهد داد.

همراه با این DLC ، کپکام اعلام کرده است که در 18 نوامبر پچی را برای هر دو نسخه Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد کرد که از ویژگی های این پچ می توان به اضافه کردن حالت co-op و داشتن یک همکار در بخش داستانی Ada Wong ، قابلیت تغییر دوربین بازی و اضافه کردن یک حالت سختی بسیار مشکل با نام No Hope Left’ اشاره کرد.

تصاویری هم از این DLC :

 

resident_evil_6_dlc_01
resident_evil_6_dlc_02
resident_evil_6_dlc_03
resident_evil_6_dlc_04

resident_evil_6_dlc_05
resident_evil_6_dlc_06
resident_evil_6_dlc_07
resident_evil_6_dlc_08

resident_evil_6_dlc_09
resident_evil_6_dlc_10
resident_evil_6_dlc_11
resident_evil_6_dlc_12
12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید