احتمال بازسازی نقشه‌های Battlefield 1942 برای Battlefield V وجود دارد

۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

از زمان معرفی Battlefield V، این عنوان تمام توجه‌ طرفداران را به خود جلب کرده است و آن‌ها دائما با طرح پرسش‌هایی در پی به دست آوردن اطلاعاتی از این عنوان هستند. حال در جدیدترین اقدام طرفداران سوالاتی در مورد احتمال بازسازی نقشه‌های Battlefield 1942 برای Battlefield V را در صفحه رسمی توییتر این عنوان مطرح کرده‌اند.

یکی از طرفداران Battlefield V در صفحه رسمی توییتر این عنوان، سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال بازسازی نقشه‌های Battlefield 1942 برای Battlefield V وجود دارد یا خیر، پرسیده است. حال الکساندر گراندل (Aleksander Grøndal) مدیر اجرایی دایس (DICE) پاسخ این سوال را داده است، اگرچه جواب او جزییات زیادی را افشا نمی‌کند اما احتمال بازسازی این ‌نقشه‌ها توسط موتور قدرتمند Battlefield V را افزایش می‌دهد.

با توجه به اینکه Battlefield 1942 عنوان مورد علاقه‌ی من است، من این مورد را مد نظر می‌گیرم.

این اولین بار نیست که نقشه‌های Battlefield 1942 بازسازی می‌شوند. نقشه‌ی Wake Island یک مصداق بارز از این موضوع است. نقشه‌ایی که در نسخه دوم و سوم Battlefield حضور داشته است. به طور واضح طرفداران خواستار بازی‌سازی نقشه‌های Omaha Beach و El-Alamein هستند. اما با توجه به برنامه‌های مد نظر دایس برای Battlefield V، بازسازی این دو نقشه برای این عنوان بعید به نظر می‌رسد.

تریلر معرفی Battlefield V  آنچنان که باید قوی ظاهر نشد و تا حدودی نظر مثبت نیمی از طرفداران را به خود جلب کرد، بنابراین E3 2018 می‌تواند فرصت خوبی برای الکترونیک آرتس (Electronic Arts) باشد تا قابلیت‌های این عنوان را به نمایش بگذارد. Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید