NiOh تاکنون دو میلیون نسخه در مقیاس جهانی فروخته است

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

امروز کویی تکمو (Koei Tecmo) و تیم نینجا (Team Ninja) در اکانت توییتر رسمی استودیو اعلام کردند که عنوان نقش‌ آفرینی NiOh به رکوردهای جدیدی در میزان فروش دست یافته است.

طبق این اعلامیه NiOh حدود دو میلیون نسخه در مقیاس جهانی فروخته است. در ادامه این پست را می‌خوانید:

ممنون از همه کسانی که در حال ادامه دادن #DefyDeath هستند. NiOh حالا توانسته است که ۲ میلیون نسخه در سرارسر جهان بفروشد. آیا شما توانسته‌اید در طول سفر خود در بازی تمام Kodamaها را پیدا کنید؟

این رکورد برای یک آی پی جدید بسیار عالی است؛ البته با کیفیتی که این عنوان دارد زیاد هم جای تعجب نیست که توانسته است به چنین فروشی دست یابد. پشتیبانی بسیار خوبی که کویی تکمو بعد از انتشار از بازی داشته است نیز در این موضوع بی تاثیر نبوده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تعداد زیادی بسته‌های الحاقی داستانی و به‌روزرسان‌های رایگان بیشماری که حالت‌ها و ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه کرده و مشکلات فنی بازی را رفع می کنند، اشاره کرد.

اگر می‌خواهید در مورد این بازی بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی گیمفا در مورد این بازی را مطالعه فرمایید.

ما در مارس ۲۰۱۷ باخبر شدیم که NiOh یکی از موفق‌ترین بازی‌های کویی تکمو بوده است و آن زمان بازی تنها یک میلیون نسخه فروخته بود.

این بازی هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده و از طرفداران سری دارک سولز هستید، پیشنهاد می‌کنم هرچه سریعتر به خرید آن اقدام کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید