تبلیغ دیگری از بازی Spider-Man به مناسبت E3

۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

ویدئویی از بیلبورد تبلیغاتی بزرگ بازی Marvel’s Spider-Man ساخته استودیو اینسومنیاک گیمز منتشر شد.

در هفته پیش خبر دادیم که به مناسبت نمایشگاه E3 2018 تبلیغ بزرگی از بازی Marvel’s Spider-Man طراحی شده است، جایی که در E3 سال گذشته طرح روی جلد عنوان God of War برروی آن نقش بسته بود. حال ویدئویی منتشر شده که بیلبورد تبلیغاتی بزرگ این بازی به مناسبت E3 را نمایش می‌دهد.

آنطور که به نظر می‌رسد شرکت سونی حساب ویژه‌ای برروی این بازی باز کرده است و انتظار بسیاری از فروش این بازی دارد. در گذشته استودیو اینسومنیاک گیمز اعلام کرده بود که بازی Marvel’s Spider-Man در E3 2018 حضور دارد و شرکت سونی بعدها اعلام کرد که بازی‌های Marvel’s Spider-Man، Ghost of Tsushima، The Last of Us PART 2 و Days Gone مهم‌ترین نقش را در کنفرانس خبری‌اش دارند.

انتظار که می‌رود در E3 امسال استودیو اینسومنیاک گیمز یک گیمپلی طولانی مدت از این بازی منتشر کند. همچنین گیمپلی این بازی نسبت به E3 2017 تغییرات بخصوصی داشته است و هواداران بسیار مشتاق‌اند تا این تغییرات و اطلاعات جدیدی را مشاهده کنند. در E3 2017 استودیو اینسومنیاک گیمز از این بازی یک گیمپلی ۸ دقیقه‌ای به نمایش گذاشت و پس از آن در رویداد Paris Game Week یک تریلر داستانی منتشر کرد سپس تا ماه گذشته در سکوت خبری فرو رفت و هیچ اطلاعاتی از این بازی منتشر نکرد. در ماه گذشته اعلام شد که این بازی در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ یعنی جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد و دارای یک بسته الحاقی داستانی خواهد بود.

بازی Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتر عرضه می‌شود. کنفرانس خبری سونی در روز ۲۲ خرداد ساعت ۵:۳۰ صبح برگزار خواهد شد و شما می‌توانید بصورت زنده اخبار E3 را از وب سایت گیمفا دنبال نمائید. شما می‌توانید لیست بازی‌های تائید شده و بازی‌هایی که ممکن است در E3 حضور داشته باشند را در اینجا مشاهده نمائید.

E3

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید