ویدئو گیمفا: نعره پیروزمندانه اژدها… | بررسی ویدئویی بازی Dragon Age Inquisition

۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

سلام و عرض احترام و ادب دارم خدمت تمامی مخاطبین فهیم و عزیز وبسایت بزرگ گیمفا. امیدوار هستم که خوب و خوش و سلامت بوده و در حال سپری کردن اوقات خوشی در دنیای بازی ها و در زندگی واقعیتان باشید. نوبت به یک ویدئوی نقد و بررسی دیگر رسیده که قصد داریم ساخت این ویدئوها را با کیفیت هر چه بهتر نسبت به گذشته ادامه دهیم و با استفاده از نظرات شما هر روز کار را باکیفیت تر کنیم تا نزدیک به سطحی که شایسته شماست شویم. همان طور که می دانید از حدود ۲ سال قبل با تلاش و کوشش زیاد و با حمایت ها راهنمایی های شما موفق شدیم تا بخش نقد و بررسی ویدئویی گیمفا را راه اندازی کنیم که به صورت مرتب و منظم برای شما تقریبا هر هفته منتشر شود و کاربران عزیزمان از آیتم های ویدئویی نیز لذت ببرند. بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وبسایتهای بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت گیمفا نیز تکمیل گردد. همچنین قصد داریم تا بازی های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آنها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به بازی های مورد علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم.

Dragon Age Inquisition

شما می توانید در این قسمت تمامی ویدئوهای نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … که تاکنون تقدیم شما کرده ایم مشاهده نمایید. ویدئویی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، بررسی یکی از عناوینی است که حیف بود به عنوان بازی که لقب بازی سال ۲۰۱۴ را دریافت کرده است، نقد ویدئویی آن در آرشیو گیمفا وجود نداشته باشد. حتما متوجه شده اید که در مورد Dragon Age Inquisition صحبت می کنیم که یکی از برترین و قدرتمندترین بازی نقش آفرینی های نسل هفتم و هشتم به حساب می آید و امروز شاهد بررسی ویدئویی این بازی بسیار زیبا خواهید بود. همان طور که می دانید Dragon Age Inquisition یکی از تحسین شده ترین عناوین این سری محبوب و یکی از برترین بازی های نقش آفرینی در نسل هفتم و هشتم تاکنون نیز محسوب می شود و بازخوردهای خیلی خوبی را از سوی منتقدان و بازیبازان دریافت نموده است و حتی توانست تا به عنوان بازی سال ۲۰۱۴ نیز انتخاب شود که یک موفقیت فوق العاده بود.

بررسی ویدئویی بازی Dragon Age Inquisition

این عنوان بعد از عرضه، بسیار عالی عمل کرده و متای عالی ۸۹ را نیز کسب نمود. قریب به اتفاق منتقدین و بازیبازان دنیا این بازی را تحسین کرده و بسیاری از بازیبازان هنوز که هنوز است مشغول لذت بردن از آن هستند. سعی کرده ایم در این ویدئو به صورت مفید و مختصر و با ارائه تصاویری جذاب از بازی، شما را با آن آشناتر کنیم و با دیدن ویدئو، تمام مواردی که می خواهید از این بازی دستگیرتان شود. قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جدید آن ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر را برای شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران گیمفا فقط و فقط بهترین هاست و معرفت را نمی شود با چیزی جبران کرد. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب گیمفا لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نقد و بررسی ویدئویی و اختصاصی گیمفا از بازی Dragon Age Inquisition جلب می کنم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان و دوستان هستیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • سپاس سعید جان بابت ویدئو
  راستش دوتا از بازیهایی که واقعا از دستم در رفتن و نمیدونم برای چی بازیشون نکردم این شاهکار و بازی lords of fallen بوده.
  افسوس که با علاقه شدیدی که به نقش آفرینی دارم نتونستم این شاهکار ها رو تجربه کنم اما در برنامه گیمینگم هست که بازی کنم.
  شما کدومش رو اول پیشنهاد میکنید که شروع کنم

  0
  0
 • واقعا از تلاش فروان شما سپاسگذاری میکنیم.
  قطعا از این بازی رو میخرم
  امیدوارم صنعت گیم بیشتر از این بازی ها ساخته بشه.

  0
  0