دموی Zone of the Enders: The 2nd Runner – M∀RS در دسترس قرار گرفت

۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

طرفداران سری Zone of the Enders مشتاقانه منتظر عرضه نسخه بازسازی شده Zone of the Enders: The 2nd Runner – M∀RS برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستند که در رویداد TGS سپتامبر گذشته معرفی شد. به تازگی، شرکت کونامی (Konami) اعلام کرده که طرفداران این مجموعه برای تجربه این بازی خیلی منتظر نخواهند ماند چراکه نسخه دموی این عنوان به صورت رایگان در فروشگاه پلی‌استیشن استور در دسترس قرار گرفته است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی کونامی، این نسخه آزمایشی درست مشابه با نسخه دموی WipEout Omega Collection، از کیفیت ۴K بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند. این نسخه آزمایشی این فرصت را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد تا گوشه‌ای از گیم‌پلی اکشن و هیجان‌انگیز این بازی را تجربه کنند.

برای آن دسته از افرادی که با این بازی آشنایی ندارند باید بگوئیم که Zone of the Enders: The 2nd Runner – M∀RS نسخه بازسازی شده Zone of the Enders: The 2nd Runner است که در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شد و توسط هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) تولید شده بود. نسخه جدید The 2nd Runner شامل طراحی مجدد جلوه‌های بصری و صوتی بهبود یافته، از جمله پشتیبانی از کیفیت ۴K (برای نخستین بار در این سری) و هدست پلی‌استیشن وی‌آر می‌شود که در نوع خود برای طرفداران بازی اصلی بسیار جالب توجه است.

بازی Zone of the Enders: The 2nd Runner – M∀RS در تاریخ سه شنبه ۱۳ شهریور ماه (۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) در آمریکای شمالی و در روز پنج شنبه ۱۵ شهریور ماه (۶ سپتامبر) نیز به صورت جهانی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید