از بازی Lego DC Villains در تاریخ ۸ خرداد رونمایی خواهد شد

۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

حساب کاربری استودیو TT Games در شبکه توئیتر لینک وب سایت و عکس جدیدی را منتشر کرده که تاریخ رونمایی از بازی جدید این استودیو را مشخص کرده است.

در چند هفته اخیر شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه استودیو TT Games علاوه بر بازی جدید خود یعنی LEGO The Incredibles مشغول ساخت عنوان لگویی دیگر با نام The LEGO DC Villians می‌باشد. دیروز شرکت وارنر براس گیمز وب سایت جدیدی را تأسیس کرده که ۵ روز و ۱۳ ساعت دیگر را نشان می‌دهد و در آن عبارت: “آشوب در راه است” نوشته شده است.

متاسفانه این وب سایت اطلاعات جدیدی را از این بازی منتشر نمی‌کند اما صفحه فیسبوک بازی Lego Batman آواتار و کاور خود را عوض کرده است و این می‌تواند با بازی جدید استودیو TT Games مرتبط باشد. به احتمال زیاد این بازی همان The LEGO DC Villains نام داشته باشد زیرا اکثر شایعات خبر از در دست ساخت بودن این بازی را می‌دادند. همچنین در پس زمینه وب سایت ذکر شده و عکسی که استودیو TT Games منتشر کرده است اشاراتی به شخصیت جوکر (یکی از دشمنان بتمن) شده است.

متاسفانه هیچگونه اطلاعات دیگری از این پروژه مرموز در دسترس نیست و باید تا زمان گفته شده منتظر نمود. به احتمال زیاد این بازی در اواخر سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

“#آشوب‌در‌راه‌است http://chaos-is-coming.wbgames.com/

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید