گیفت کارت
گیفت کارت

Tennis World Tour بدون داشتن بخش چند نفره روی کنسول‌ها عرضه شد

۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

Breakpoint در کنار Bigben Interactive امروز عنوان Tennis World Tour را برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهند کرد. با تمام ویژگی‌های بی‌نظیری که این بازی دارد، از یک مشکل بزرگ و اساسی هم رنج می‌برد، که آن نداشتن بخش چند نفره آنلاین است.

امروز روز بزرگی برای علاقه‌مندان به یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا یعنی تنیس است چرا که Tennis World Tour امروز توسط Bigben Interactive و همینطور Breakpoint برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد تا علاقه‌مندان به خود را در سراسر دنیا به خود مشغول سازد. اما متاسفانه خبر بدی برای علاقه‌مندان به این عنوان داریم. Tennis World Tour در حال حاضر بدون داشتن بخش چند نفره آنلاین عرضه خواهد شد تا این بخش‌ هم مانند نسخه‌های رایانه شخصی و نینتندو سوییچ آن در آینده به انتشار برسد.

این خبر از طریق صفحه رسمی این بازی در فیسبوک اعلام شده که به مناسبت عرضه این بازی راه اندازی شده بود. Breakpoint این تاخیر دقیقه نودی در عرضه بخش چند نفره آن را “ناامید کننده” خواند اما با این حال اظهار کرد که تمام سعی و تلاش خودشان را به کار خواهند بست تا هر چه زودتر این مشکل را برطرف سازند چرا که واقعا عجیب است که یک عنوان ورزشی بدون داشتن چنین بخشی عرضه شود و به دست مخاطبین برسد. بخش چند نفره به زودی در دو فاز به این بازی اضافه خواهد شد.

طبق چیزی که توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند، فاز اول اضافه شدن بخش چند نفره به این بازی، شامل اضافه شدن مسابقات سریع به آن می‌شود و در فاز دوم نیز هم جدول‌های لیدربورد جهانی و هم یک بخش رنکینگ آنلاین بدان اضافه خواهند شد. همچنین کسانی که همین امروز Tennis World Tour را تهیه کنند، می‌توانند به همه بخش‌های تک نفره و همچنین بخش چند نفره محلی آن دسترسی داشته باشند.

به هر حال طبیعی است که عرضه این بازی بدون داشتن بخش چند نفره، ممکن است ضربه بزرگی به پیکره آن وارد کند چرا که این روزها بخش چند نفره نقشی اساسی در بازی‌های ویدئویی ایفا می‌کند و خصوصا اگر با چنین عنوان ورزشی محبوبی نیز رو به رو باشیم، اهمیت آن چندین برابر خواهد شد و خودش را بیشتر نشان خواهد داد. توسعه دهندگان این بازی می‌توانستند با یک تاخیر یک یا دو ماهه در زمان عرضه این بازی، آن را کاملا بدون مشکل عرضه کنند تا این که چنین کاری کنند و باعث کاهش فروش بازی خود بشوند. به هر حال امیدواریم این مشکل هر چه زودتر برطرف شود و ما شاهد اضافه شدن بخش چند نفره به این بازی باشیم زیرا ما هم دوست داریم این بازی موفق شود چون چنین عنوانی با هدف قرار دادن ورزش تنیس، به صورت حرفه‌ای و شبیه سازی شده بسیار کم دیده شده است که بازی‌هایی که در گذشته با چنین سبکی عرضه شده‌اند هم اکثرا هم عناوین ناموفقی بوده‌اند. در بین همه بازی‌های ورزشی تنیس، Tennis World Tour می‌تواند یک سر و گردن بالاتر باشد که با وقوع چنین مشکلی، کار سختی برای موفقیت در پیش دارد.

در این لحظه و در آستانه عرضه این بازی، Breakpoint در مورد ویژگی‌هایی که در آینده و پس از اضافه شدن بخش چند نفره به آن اضافه خواهند شد نیز توضیحاتی ارائه کرده است. برخی از این بخش‌ها شامل بخش Doubles، چالش‌های هفتگی، لباس‌ها و تجهیزات زینتی جدید، بهبود پیدا کردن انیمیشن‌های سٌر خوردن و کیفیت صدای بهتر خواهند بود که پس از اضافه شدن بخش چند نفره به Tennis World Tour اضافه خواهند شد. این موضوع نشان می‌دهد که توسعه دهندگان این بازی زیاد هم بی برنامه نیستند و برای این عنوان فکر‌های زیادی در سر دارند. همین که آن‌ها برای چند ماه آینده این بازی برنامه‌های مدون و از پیش تعیین شده دارند، نشان می‌دهد که از آینده نگری خوبی برخوردار هستند و عدم وجود بخش چند نفره در نسخه ابتدایی آن فقط به دلیل مشکلات فنی به وجود آمده است.

Tennis World Tour در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۲۲ خرداد (دوازده ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) نیز برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. کسانی که به این بازی علاقه دارند و دوست دارند که آن را تجربه کنند، می‌توانند از هم‌اکنون از طریق فروشگاه آمازون آن را سفارش دهند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید