تیزر کوتاهی از عنوان Battlefield V منتشر شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴

در حالی که پنج شنبه‌ی این هفته عنوان Battlefield V رسماً رونمایی می‌شود، استودیوی دایس به تازگی تیزر کوتاهی از این عنوان را در توییتر آن منتشر کرده است.

لحظاتی پیش استودیوی دایس پست جالب و البته مرموزی را در توییتر عنوان Battlefield V منتشر کرد. این پست حاوی یک تیزر کوتاه از عنوان Battlefield V بود که در کپشن آن نوشته است:

هیس….. نه خیلی طولانی

برای رونمایی از عنوان Battlefield V در تاریخ ۲۳ مه آماده شوید.

نکته‌ی جالبی که باید به آن اشاره کنیم، نمایش لوگوی اکس باکس در ابتدای تریلر می‌باشد. آن‌طور که مشخص است بر خلاف همکاری Call Of duty و پلی‌استیشن، سازندگان Battlefield V به سراغ رقیب آن یعنی مایکروسافت رفته و حال مشخص نیست همکاری این دو به کجا ختم خواهد شد و چه محتویات انحصاری قرار است در دسترس کنسول اکس باکس وان قرار گیرد.

در این تریلر، علاوه بر صداهای مربوط به جنگ، فردی را مشاهده می‌کنیم که رو به دوربین علامت هیس (سکوت) را نشان می‌دهد. به علاوه احتمالاً این تریلر مربوط به بخش چند نفره‌ی عنوان Battlefield V باشد زیرا بر‌روی صفحه‌ی نمایش، چنین جمله‌ای نمایان می‌شود :

SQUAD SPAWNED ON YOU +20

اشاره به اسپاون شدن بازی‌بازان در تیم‌ها در بخش چند نفره و امتیازی که بازی‌بازان از این بابت دریافت می‌کنند.

به نظر می‌رسد که تیزر مورد نظر مربوط به نسخه‌ی پیش آلفای عنوان Battlefield V باشد؛ پس بهتر است فعلاً در ارتباط با کیفیت بصری بازی قضاوت نکنیم. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

 الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و دایس (DICE) به طور مشخص در روز پنج‌شنبه ۳ خرداد ماه (۲۳ می ۲۰۱۸ میلادی) ساعت ۰۰:۳۰ بامداد رسما از عنوان Battlefield V رونمایی خواهند کرد. تیم خبری گیمفا به مانند همیشه با پوشش خبری این رویداد همراه شما کاربران خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید