مدت زمان کنفرانس بتسدا نمایشگاه E3 مشخص شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

کمتر از یک ماه تا برگزاری نمایشگاه E3 باقی مانده است و شرکت بتسدا (Bethesda) مدت زمان کنفرانس خود در این نمایشگاه را مشخص کرد.

پیت هاینز (معاون رئیس شرکت بتسدا ) در پاسخ به یکی از کاربران در شبکه توئیتر اعلام کرد که مدت زمان کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 کمتر از سه ساعت خواهد بود. او گفت :”من نمی‌خوام یک زمان دقیق به شما بدهم، ولی اطمینان می‌دهم که به سه ساعت نخواهد کشید.”. براساس کنفرانس‌های قبلی این شرکت احتمال می‌رود که مدت زمان کنفرانس بین ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه باشد.

در E3 امسال بتسدا در نظر دارد تا اطلاعات جدیدی از بازی Rage 2 که به تازگی از آن رونمایی کرده است، منتشر کند. با توجه به شایعات منتشر شده بتسدا در این نمایشگاه از بسته الحاقی جدید بازی Prey و عناوین Doom 2 و  The Elder Scrolls Starfield رونمایی خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود عنوان The Elder Scrolls Starfield قرار است دنیای Fallout و The Elder Scrolls را با هم مرتبط سازد.

شایعه شده که در طول کنفرانس بتسدا از عنوان Fallout 3 Anniversary به مناسبت ۱۰ سالگی بازی Fallout 3 رونمایی خواهد شد ولی هنوز هیچ چیز از سوی سازندگان تائید نشده است. هواداران انتظار دارند تا بتسدا از عنوان The Elder Scrolls VI نیز رونمایی کند اما تا زمان کنفرانس این شرکت هیچ چیز قطعی نیست.

کنفرانس بتسدا در تاریخ ۱۱ ژوئن یعنی ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد و باید تا برگزاری این نمایشگاه و کنفرانس بتسدا برای تائید اطلاعات منتشر شده منتظر ماند. شما انتظار دارید در طی کنفرانس بتسدا از چه عناوینی رونمایی شود؟

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید