کمپین حمایت مالی Hide or Die راه‌اندازی شد + ویدئویی از گیم‌پلی این بازی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

روز گذشته، کمپین حمایت مالی بازی Hide or Die، عنوان ترسناک استودیوی وک‌فور دیجیتال (VecFour Digital) در سرویس کیک‌استارتر راه‌اندازی شد. بودجه مورد نیاز برای این بازی حدود ۵۴٫۵۰۰ دلار تعیین شده و تا زمان نگارش این خبر، حمایت مالی آن از ۲۰ هزار دلار عبور کرده است. همچنین ویدئویی ۹ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده تا علاقه‌مندان به دیدی کلی از این بازی دست یابند.

Hide or Die بازی‌بازان را در پناهگاهی زیرزمینی قرار می‌دهد. پس از باز شدن درب‌ها، آن‌ها باید در ناحیه‌های ناشناخته زمین به دنبال اهداف، منابع و تاریکی باشند. اگر بازمانده‌ای بیش از حد به تاریکی نفوذ کند، به قاتلی دیوانه تبدیل خواهد شد. بازماندگان می‌توانند برای زنده ماندن با هم تلاش کنند یا یکدیگر را به طرز فجیع و دیوانه‌واری به قتل برسانند. در نهایت، آخرین بازمانده مقابل شکارچی نهایی قرار خواهد گرفت تا بار دیگر این چرخه تکرار شود. این بازی چند نفره اجازه مبارزه همزمان ۱۶ بازی‌باز در یک زمان را می‌دهد.

به طور کلی، هفته گذشته برای بازی‌هایی که در سرویس کیک‌استارتر به دنبال بودجه مورد نیاز خود بودند، بسیار عالی بود چراکه پروژه‌هایی نظیر Crusader Kings The Board Game، Faeland و Bios توانسته‌اند به اهداف خود دست یابند و به طور کامل بودجه خود را تامین کنند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی بازی Hide or Die را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. کمپین تامین مالی این بازی تا روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه (۱۸ ژوئن) در دسترس قرار خواهد داشت. انتظار می‌رود که در صورت کسب بودجه مورد نیاز این بازی، استودیوی وک‌فور دیجیتال آن را در ماه اکتبر سال جاری میلادی به بازار عرضه کند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید