نقدها و نمرات اپیزود دوم عنوان The Council منتشر شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴

به تازگی قسمت دوم از عنوان ماجراجویی اپیزودی The Council عرضه شده و هم‌زمان با عرضه‌ی این عنوان نقد‌ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

The Council نام عنوان ماجراجویی اپیزودی است که قسمت اول این عنوان ماه گذشته منتشر شد و علیرغم دارا بودن مشکلات فنی، نمایش خوب و نسبتاً قانع کننده‌ای را داشت. استودیوی بیگ بَد وُلف با انتشار قسمت اول این عنوان ماجراجویی، المان‌ها ویژگی‌های نوآروانه‌ی جدیدی را معرفی کرد. به نظر می‌رسید که عنوان The Council نسبت به سایر عناوین ماجراجویی راه متفاوتی را در پیش گرفته است. حال به تازگی با انتشار قسمت دوم هرچه که در طول بازی بیشتر پیش می‌رویم، با شخصیت‌های بیشتری از داستان بازی آشنا می‌شویم. به علاوه بازی‌بازان در قسمت دوم پازل‌های پیچیده و دشوار‌تری را نسبت به قسمت اول پیشِ روی خواهند داشت. هم‌زمان با عرضه‌ی قسمت دوم، نقد‌ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

SomosXbox ۸٫۸/۱۰

(نقد نسخه‌ی اکس باکس وان)

در اپیزود دوم عنوان The Council، بازی‌بازان به خانه‌ی لُرد مورتیمر باز می‌گردند. علیرغم مشکلات فنی و کوتاه‌تر بودن نسبت به اپیزود اول، طراحی، شخصیت‌ها و حتی داستان بازی در اپیزود دوم برتر است.

GameCritics ۸٫۵/۱۰

برای دومین بار، سازندگان عنوان The Council ثابت کرده‌اند در سبک عناوین ماجراجویی تعاملی روح و زندگی وجود داشته و عنوان The Council بهترین این سبک به شمار می‌رود. اگرچه این تنها دومین قسمت از پنج قسمت این مجموعه می‌باشد اما ممکن است قسمت دوم به گونه‌ای پایان یابد که بازیکنان بی‌صبرانه منتظر انتشار و تجربه‌ی قسمت سوم باشند. اگرچه قسمت سوم به این زودی‌ها در دسترس نخواهد بود.

COGconnected 8/10

اپیزود دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek داستان جذاب این عنوان را جنجالی‌تر و در عین حال مرموز‌تر می کند.

Playstation Universe 8/10

علیرغم وجود مشکلات جزئی، اپیزود دوم عنوان The Council علامت تعجب بزرگی بر روی یکی از هوشمندانه ترین بازی‌های ماجراجویی روایت گونه در بازار قرار می‌دهد.

RPG Fan 7.5/10

( نقد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی)

بهترین قسمت بازی The Council که مهارت و سیستم تاثیر اجتماعی نام دارد، همچنان به مانند اپیزود اول بسیار قدرتمند است. آهسته پیش رفتن بازی و پازل‌های دشوار آن، تجربه این عنوان را ضعیف می‌سازد.

Hardcore Gamer 7/10

Hide and Seek در مجموع اپیزود خوبی است و به مانند اپیزود اول تجربه‌ی جذاب و هیجان انگیزی را پیشِ روی بازی‌بازان قرار می‌دهد. اما برای این‌که عنوان The Council به بازی موفق تبدیل شود، سازندگان باید مشکلات فنی این عنوان را برطرف سازند.

We Got This Covered 6/10

داستان The Council به مانند اپیزود اول همچنان جذاب است اما پازل‌های خسته کننده اپیزود دوم باعث می‌شود بر خلاف اپیزود اول علاقه‌ای به ادامه بازی نداشته باشید.

DualShockers 5.5/10

به نظر می‌رسد مشکلات فنی عنوان The Council تا اپیزود پایانی این عنوان همراه آن خواهند بود.

PlayStation LifeStyle 5/10

پس از این‌که اپیزود اول بسیار قدرتمند آغاز شد، اپیزود دوم بسیار نا امید کننده است.

Gameblog.fr

علیرغم شخصیت‌های جذاب و داستان جالب اپیزود دوم، آهسته پیش رفتن داستان بازی مشکلی است که این اپیزود از آن رنج می‌‎برد. دیالوگ‌های تکراری اصلا برای بازی‌بازان جذاب نبوده و حتی بارگذاری‌های مکرر بازی بسیار آزار دهنده خواهند بود.

اپیزود دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek هم اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید