گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال اضافه شدن بخش داستانی به Call of Duty: Black Ops 4

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

همانطور که در جریان هستید، Call of Duty: Black Ops 4 برخلاف نسخه‌های گذشته سری Call of Duty بر روی بخش داستانی و تک‌نفره تمرکز نمی‌کند اما به‌نظر می‌رسد امکان اضافه شدن بخش تک‌نفره در آینده وجود داشته باشد.

نبود بخش داستانی در بازی Call of Duty: Black Ops 4 خبری بود که بسیاری از هواداران این سری محبوب، مخصوصا هواداران قدیمی تر را ناامید کرد مخصوصا که مجموعه Black Ops همواره به داشتن داستانی پیچیده و  قابل توجه شناخته می‌شدند. آقای ییل میلر (Yale Miller) به عنوان تهیه‌کننده ارشد استودیو تری‌آرک (Treyarch) در مصاحبه با Daily Star بیان کردند که نبود بخش داستانی در بازی ممکن است دائمی نباشد :

بخش تک‌نفره فقط در این لحظه وجود ندارد. ما هر بار که ساخت یک بازی را تمام می‌کنیم می‌پرسیم که بازی‌بازان کدام بخش بازی را بیشتر دوست دارند؟ اگر آن بخش، بخش تک‌نفره سنتی بود، پس ما هم بخش تک‌نفره‌ی دیگری خواهیم ساخت. اما در حال حاضر تمرکز ما بر روی بخش‌های چندنفره، زامبی و Blackout می‌باشد.

با توجه به سخنان آقای میلر، آیا احتمال این وجود دارد که در آینده شاهد بخش داستانی در قالب بسته‌ی الحاقی یا به‌روزرسانی باشیم یا اینکه سخنان میلر تنها بیانیه‌ای است برای فروکش کردن خشم و تنش‌های ایجاد شده پیرامون حذف بخش داستانی؟ این را هم در نظر بگیرید که ساعاتی پیش در خبری مشخص شد که از ابتدا هم قرار نبوده بخش داستانی برای بازی ساخته شود؛ با این حساب فقط زمان می‌تواند به سوالات ما پاسخ دهد. بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ کتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید