گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Borderland 3 هنوز معرفی نشده تاخیر خورد

اخبار بازی ها
Borderland 3 هنوز معرفی نشده تاخیر خورد

Take Two کمپانی مادر Rockstar Games و ۲K Games امروز رسما اعلام کرد که یکی از بازی‌های بزرگ و معرفی نشده‌ی شرکت ۲K با تاخیر مواجه شده است. بر اساس گزارش مالی منتشر شده، Take Two گفته است که “یکی از بازی‌های مورد انتظار از بزرگترین سری بازی‌های شرکت ۲K ” برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

این بازی در ابتدا برای عرضه در سال مالی ۲۰۱۹ یعنی از آپریل ۲۰۱۸ تا مارچ ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود. حال باید در بازه‌ی مشابه برای سال مالی ۲۰۲۰ منتظر عرضه‌ی این بازی باشیم.

تیم مدیریتی این شرکت در توضیح این تاخیر گفته است بازی برای توسعه به زمان بیشتری نیاز دارد و آنها نسبت به عرضه‌ی این بازی هیجان‌زده هستند و انتظار عملکردی فوق‌العاده از این بازی دارند.

مدیر ارشد مالی Take Two آقای Goldstein بیان کردند که بخشی از تبلیغات این بازی برای سال مالی جاری در نظر گرفته شده است. با توجه به حضور این شرکت در مراسم E3 پیش رو، می‌توان امیدوار بود که بازی مورد نظر در این مراسم معرفی شود.

این کمپانی مدت‌هاست که در باره‌ی این بازی “مورد انتظار” صحبت می‌کند ولی تا امروز این بازی رسما معرفی نشده است. با توجه به خبرهایی که از روند ساخت بازی Borderland 3 منتشر شده است، ممکن است این بازی مرموز همان نسخه‌ی جدید این سری پر طرفدار باشد. اگرچه مدیر Gearbox آقای رندی پیچفورد (Randy Pitchford) گفته است که شاید این بازی در مراسم E3 حضور نداشته باشد ولی این موضوع رسما تایید نشده است.

احتمال دیگر این است که این بازی همان نسخه‌ی جدید و در دست توسعه‌ی Bioshock باشد. طبق گزارش‌ها نسخه‌ی جدید این بازی در یک استودیو در شهر کالیفرنیا در حال ساخت می‌باشد.

با توجه به نزدیک بودن مراسم E3 زمان زیادی تا معرفی بسیاری از بازی‌های جدید نمانده است و ممکن است بازی‌های شرکت Take Two نیز در این مراسم حضور داشته باشند. فقط باید کمی منتظر بمانیم.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. agent13 گفت:

  کاش نسخه جدید مافیا رو بسازن مافیا ۳ اگه یه سال بیشتر روش کار میکردن و اونقدر ناقص و ضعیف منتشرش نمیکردن یکی از بهترین شاهکار های این نسل میشد

  13Thumb up 3Thumb down
 2. بنظرم مافیا ۴ رو باید بسازن
  نسخه‌ی سوم که مشکل زیاد داشت ولی قابل تحمل بود.

  3Thumb up 8Thumb down
 3. Saleh98 گفت:

  بنظرم اکثرشون تاخیر زدن تا به گاد و رد دد نخورن محو نشن مثل فارکرای Neutral ، قطعا امسال گوتی یکی از این دوتاست Thinking

  8Thumb up 6Thumb down
 4. ali 110 gamer گفت:

  همینو دیگه کم داشتیم Quiet
  بازی ها قبل از معرفی تاخیر میخورن !!!

  12Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت