تاریخ انتشار Downward Spiral: Horus Station اعلام شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

سازنده‌ی عنوان مستقل Downward Spiral: Horus Station یعنی استودیوی بریتانیایی ترد آی استودیوز (۳rd Eye Studios) بالاخره تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص کرده است.

Downward Spiral: Horus Station در ۳۱ مه (۱۰ خرداد) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین اگر از هدست اچ‌تی‌سی وایو، آکیولس ریفت یا Windows Mixed Reality برخوردار هستید، توانایی تجربه‌ی این بازی در واقعیت مجازی با قیمت ۲۰ دلار را دارید. این درحالی است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ (به همراه پشتیبانی اختیاری از پلی‌استیشن وی‌آر) در تاریخ نامشخصی در تابستان پیش رو منتشر می‌گردد و فعلاً باید منتظر تاریخ دقیق باشیم.

اگر آشنایی زیادی با Downward Spiral ندارید، باید بگوییم که با عنوانی علمی-تخیلی سر و کار دارید که شما را در فضا و جاذبه‌ی صفر با شرایط چالش‌برانگیز و خاص خودش قرار می‌دهد. در این بازی به یک ایستگاه فضایی متروکه می‌روید که مملو از رازها و اسرار مختلف بوده و وظیفه‌ی شما کشف آن‌هاست. نکته‌ی مهم و جالب این عنوان اما این است که از هیچ دیالوگ و صحنه‌ی سینمایی بهره نمی‌برد و به گفته‌ی سازندگانش، داستان باید بازی و تجربه شود، نه اینکه نمایش داده و گفته شود. جهت کسب جزئیات بیشتر می‌توانید مصاحبه‌ی جدید طراح ارشد Downward Spiral: Hours Station را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید