گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Okami HD در ژاپن مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Okami HD در ژاپن مشخص شد

در شماره‌ی جدید مجله‌ی هفتگی فامیتسو تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Okami HD مشخص شده است.

Okami HD در ۹ آگوست (۱۸ مرداد) برروی نینتندو سوئیچ در ژاپن عرضه می‌گردد. قیمت نسخه‌ی معمولی این بازی در خرده‌ فروشی‌ها ۲٫۹۹۰ ین و در فروشگاه الکترونیکی نینتندو ۲٫۷۶۹ ین خواهد بود و نسخه‌ی کلکسیونی ویژه‌ی آن نیز ۳٫۹۹۰ ین قیمت‌گذاری شده است.

در حال حاضر تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Okami HD در غرب مشخص نیست اما احتمال می‌رود که همزمان با انتشار در ژاپن باشد، از آنجایی که نسخه‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان حتی یک روز زودتر از ژاپن در غرب عرضه شده بودند. همچنین احتمالاً در هفته‌ی جاری کپ‌کام جزئیات عرضه‌ی نسخه‌ی سوئیچ در غرب را به اشتراک بگذارد.

آگر آشنایی زیادی با Okami ندارید، باید بگوییم که این عنوان در دوران کلاسیک ژاپنی جریان دارد و شما را در نقش شخصیتی با نام آماتراسو (Amaterasu)، الهه‌ی خورشید از مذهب شینتو (Shinto) قرار می‌دهد که در جریان بازی به یک گرگ سپید تبدیل خواهد شد. آماتراسو از سلاح‌های الهی برخوردار بوده و با هنرمندی به نام Issun همراه شده است و تلاش دارد تا شهر نیپون (Nippon) را از نیروهای شیطانی اوروچی (Orochi) پاک کند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها، ،
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت