گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دو نام تجاری برای عنوان Pokemon ثبت شد

اخبار بازی ها
دو نام تجاری برای عنوان Pokemon ثبت شد

با ثبت شدن دو نام تجاری برای Pokemon با نام‌های Pokemon Let’s Go Pikachu و Pokemon Let’s Go Eevee، شایعه‌ها برای انتشار نسخه جدید Pokemon برای کنسول دستی نینتندو سوییچ قوت گرفت.

این دو نام تجاری را یک طرفدار فرانسوی Pokemon در صفحه توییتر خود منتشر کرده است. دیروز بود که وب‌سایت این دو نام تجاری به صورت رسمی توسط سازمان CSC برای نینتندو ثبت شد.

                        

پیشتر این سازمان، وب‌سایت Pokemon Sun & Moon را برای نینتندو ثبت کرده بود حال با توجه به سابقه‌ی این سازمان، شایعه‌ها برای انتشار نسخه جدید Pokemon برای کنسول دستی نینتندو سوییچ قوت گرفته است. با توجه به تصویری لو رفته از ۴chan هر دوی این عناوین برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبعی آگاه به نام امیلی راجرز (Emily Rogers) اعلام کرد که تا پایان ماه نسخه جدید Pokemon توسط نینتندو معرفی خواهد شد که باعث تعجب همگان میشود.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. عاشق سری بازیهای بوردلندز بودم ولی متاسفانه با تاخیری که این شاهکار خورد دچار افسردگی ۷۲ ساعته شدم و ۳ روز متوالی نتونستم لب به غذا بزنم و مغزم داشت منفجر میشد Poop الان البته حالم یه خورده بهتر شده و ارامش نسبی به وجودم برگشته

    1Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت