تریلر هنگام عرضه‌‎ی قسمت دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek منتشر شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

پس از انتشار اپیزود اول از عنوان ماجراجویی اپیزودی The Council، استودیوی بیگ بَد وُلف و فوکوس هوم اِنتراکتیو به تازگی قسمت دوم این عنوان را با نام Hide and Seek عرضه کرده و تریلر هنگام عرضه‌ی آن را نیز منتشر ساخته است.

قسمت دوم عنوان The Council نام دارد و در ادامه‌ی ماجراهای قسمت اول، یکی از مهمانان لُرد Mortimer به قتل رسیده است و حال شخصیت اصلی بازی یعنی Louis de Richet  باید تحقیق کرده و قاتل را پیدا کند که در این ماجراجویی، اسرار زیادی در ارتباط با لُرد Mortimer که فرد بسیار مرموزی است، فاش می‌شود.

حال به تازگی تریلر هنگام انتشار قسمت دوم عنوان The Council نیز منتشر شده است که شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی‌بازانی که سیزن پس عنوان The Council را خریداری کرده باشند، هم‌اکنون به قسمت دوم این عنوان دسترسی خواهند داشت ولی سایر کاربران که اپیزودها را به صورت جداگانه تهیه می‌کنند، باید تا فردا و انتشار رسمی آن صبر کنند. به علاوه بازی بازان برای تجربه‌ی قسمت دوم باید حتماً قسمت اول این عنوان یعنی The Mad Ones را تجربه و به اتمام رسانده باشند. عنوان The Council هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید