تصویر متحرک جدیدی از بازی Black Ops 4 منتشر شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷

صفحه رسمی بازی Call of Duty در توئیتر یک فایل Gif از بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر کرد.

همانطور که می‌دانید نسخه جدید بازی Call of Duty که قرار است امسال منتشر شود، Black Ops 4 نام دارد. تا به اینجای کار اکتیویژن بسیار محتاطانه عمل کرده و اطلاعات و تصاویر بسیار کمی از این بازی منتشر کرده است. به احتمال زیاد اکتیویژن می‌خواهد با یک نمایش هواداران را به شدت مشتاق و هایپ کند.

از زمان رونمایی از عنوان Black Ops 4 تنها شایعات بود که اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر می‌کرد. در شایعات منتشر شده گفته شده بود که این بازی قرار است میزبان حالت بتل رویال باشد و یا حالت چند نفره این بازی بسیار شبیه به عنوان Overwatch بوده است که نظر بازیکنان را جلب نکرده سپس اکتیویژن تغییراتی در آن بوجود آورده است. حال در عکس متحرکی (یا همان فایل Gif) که صفحه رسمی بازی Call of Duty از این بازی منتشر کرده است، تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۸ یا ۲۷ اردبیشهت یعنی دوروز دیگر را نشان می‌دهد و به احتمال زیاد اکتیویژن قرار است در آن روز اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر کند.

بازی Call of Duty Black Ops 4 قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر یعنی جمعه ۲۰ مهر برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. شایعه شده که این عنوان برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز منتشر می‌شود ولی سازنده هنوز چیزی را تائید نکرده است و نباید آن را تا زمان تائید از سوی اکتیویژن جدی گرفت. شایعه دیگری نیز منتشر شده بود که می‌گفت این بازی قرار نیست حالت داستانی یا همان حالت تک نفره داشته باشد و قرار است تنها بصورت چند نفره قابل اجرا باشد. برای تائید صحت اخبار و شایعات منتشر شده باید تا زمان انتشار اطلاعات رسمی از سوی اکتیویژن منتظر نمود.

“۲ روز دیگر. #BlackOps4

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید