Mineko’s Night Market به نینتندو سوییچ می‌آید

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

اگر از طرفداران بازی Animal Crossing در نینتندو سوییچ باشید احتملا این بازی جدید نیز با تم گربه‌ای خود، شما را راضی خواهد کرد. Mineko’s Night Market نام بازی جدیدی در مورد اکتشاف و تولیدکردن است که قرار است به زودی به سوییچ بیاید.

تیم توسعه بازی، استودیو مووزا (Meowza Games) اوایل هفته توییتی منتشر کرد که اشاره به انتشار عنوان جدیدشان بر روی سوییچ دارد. هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار بازی اعلام نشده است ولی انتظار می‌رود که بازی پاییز امسال بر روی پلتفرم‌های سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در زیر توییت تیم سازنده را در مورد انتشار این عنوان بر روی سوییچ می‌خوانید:

.خبرهای مهم.

بسیار هیجان‌زده‌ایم که اعلام کنیم…بازی Mineko’s Night Market، بازی در مورد ساختن اشیا و پیدا کردن دوست و داشتن گربه…به نینتندو سویچ می‌آید…

–مینکو آبه(Mineko Abe) 11 می ۲۰۱۸ (۲۱ اردیبهشت)

 

تیم سازنده اعلام کرده است که بازی در مورد ساختن اشیا، یافتن دوست و داشتن گربه است در حالی که بازی جزئیات بیشتری هم برای ارائه دارد. شما در نقش مینکو بازی می‌کنید که با دوستش که یک غول گربه‌ای به نام آبه می‌باشد به جزیره کوهستانی فوگو (Mount Fugu Island) می‌روند. با همکاری همدیگر منابع موردنیاز برای ساخت اشیاء جدید را به دست آورده و در مغازه متعلق به خودتان می‌فروشید. در عین حال با بچه‌گربه‌های دیگر نیز دوست شده و مینی-گیم‌های بیشماری نیز برای لذت بردن از بازی وجود دارد.

این بازی بیشتر از آنکه در مورد ساختن و کشف کردن باشد، نشان‌دهنده فرهنگ ژاپنی است و تصویر واضحی از این فرهنگ را برای ما ترسیم می‌کند. هرچند بازی با محتویات مادی سروکار دارد، با این وجود مفاهیم عمیق‌تری همچون اهمیت دوستی و پایبندی به آداب و سنت‌ها را به ما منتقل می‌کند.

البته ممکن است این بازی‌ها با همه سلیقه‌ها سازگار نباشد؛ بنابراین اگر این بازی برای شما زیادی لوس و بی‌مزه است، منتظر بازی Monster Hunter Generations Ultimate بمانید که قرار است آگوست امسال (مرداد ماه) برای سوییچ منتشر شود. همچنین قرار است این هفته ۱۳ عنوان جدید دیگر نیز برای نینتندو سوییچ به بازار بیاید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید