اضافه شدن جنگ سیبی به بازی پابجی

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

نقشه‌ی گرمسیری جدید و در دست توسعه‌ی بازی پابجی Shanok، به لطف سرورهای تست عمومی بر روی رایانه‌های شخصی قابل بازی می‌باشد. این نقشه، قابلیت ویژه‌ای را با خود همراه دارد و به شما اجازه می‌دهد در مدتی که  منتظر آغاز بازی هستید دوستان و هم تیمی‌های خود را با پرتاب سیب به سمت آن‌ها مورد لطف خود قرار دهید.

اگرچه این قابلیت جدید، عجیب به نظر می‌رسد، جامعه‌ی سیب‌بازان بازی پابجی مدت‌ زیادی است که خواستار اضافه شدن این حالت به بازی هستند. در گذشته، زمانی که بازی در وضعیت آلفا قرار داشت بازی‌بازان می‌توانستند به سمت یک دیگر سیب پرت کنند ولی این قابلیت در نسخه‌های بعدی حذف شد. بسیاری از طرفداران این بازی مشتاقانه منتظر بازگشت این قابلیت به بازی بودند. و حالا تیم توسعه دهنده‌ی بازی PUBG Corp این خواسته‌ی طرفداران را در نسخه‌ی تست نقشه‌ی جدید اضافه کرده است. به احتمال زیاد قابلیت جنگ سیبی با اضافه شدن این نقشه به بازی اصلی حذف خواهد شد.

از نکات مهم دیگر این نقشه که می‌توان به آن اشاره کرد اضافه شدن چهار منطقه‌ی جدید با نام‌های Cave، Tambang، Lakawi و Na Kham می‌ باشد. همچنین برخی از مناطق موجود، مانند Bhan و The Quarry شامل تغییرات و بهبودهایی شده‌اند. می‌توانید تصاویر مناطق جدید اضافه شده به این نقشه را در ادامه مشاهده کنید.

برای برخی از مناطق این نقشه نام‌های متفاوتی در نظر گرفته شده است. برای مثال River Town با نام جدید Pai Nan شناخته می‌شود و منطقه‌ی Logging Camp با اسم جدید Tat Mok شناخته خواهد شد. همچنین مکان فرود  وسایل نقلیه‌ی موتوری و دریایی به منطقه Cave اضافه شده است که این وسایل نقلیه، شامل طراحی‌های جدید اضافه شده به بازی می‌شوند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، این آپدیت قدرت برخی از اسلحه‌ها را متعادل کرده و محل پیدا شدن آن‌ها را تغییر می‌دهد. همچنین منطقه‌ی Redzone دیگر در مناطق امن (Safe Zone) ظاهر نخواهند شد. برای دریافت تمامی جزییات و تغییرات این آپدیت می‌توانید سری به اینجا بزنید.

اگر تمایل دارید به گشت و گذار در این نقشه‌ی جدید پیش از عرضه‌ی رسمی آن بپردازید، کافیست سرور تست بازی پابجی (PUBG:Experimenta Server) را دانلود و به آخرین نسخه آپدیت کنید. این نسخه از سرور تا تاریخ ۱۴ می در دسترس می‌باشد

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید