گیمپلی یک ساعته از بازی Days Gone منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵

گیمپلی یک ساعته از بازی Days Gone منتشر شد که می‌توانید آن را در انتهای مطلب تماشا نمائید.

در ماه گذشته وب سایت گیم اینفورمر (Game Informer) بازی Spider-Man ساخته اینسومنیاک گیمز را پوشش می‌داد. پس از اتمام پوشش بازی Spider-Man توسط گیم اینفورمر، حال این وب سایت بازی Days Gone ساخته استودیو SIE Bend را پوشش می‌دهد.

وب سایت گیم اینفورمر دیشب گیمپلی‌ای یک ساعت از بازی Days Gone را منتشر کرد که جزئیات بیشتری از این بازی را به نمایش می‌گذارد.

ویدیو با شخصیت قابل بازی یعنی دیکون و بهترین دوستش بوزر که در حال تعقیب شخصیتی به نام لئون هستند آغاز می‌شود. لئون به یکی از دوستان دیکون حمله کرده و داروهای آن‌هارا دزدیده است. دیکون در نهایت لئون را با استفاده از مهارت های ردیابی‌اش پیدا می‌کند و بعد از یک تیراندازی باید بین یک مرگ با آرامش یا رها کردن او بین freaker ها (مردمی که به زامبی تبدیل شده‌اند) یکی را انتخاب کند.

موتور دیکون بخاطر تعقیب لئون آسیب دیده است. به همین دلیل او به یک ایستگاه استراحت قدیمی به نام Crazy Willie برای پیدا کردن تجهیزات می‌رود. در طول راه، دیکون و بوزر باید از طریق یک تونل تاریک راه خود را پیدا کنند، برخی از freaker ها را بکشند، زامبی‌های کودک وحشتناک به نام “Newts” را نبود کنند، و با Ripper ها، یک فرقه تند و افراطی که freaker ها را پرستش می کنند، مقابله کنند.

شما می‌توانید باقی محتوای این ویدیو یک ساعته را در زیر تماشا نمائید:

دانلود تماشا با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تماشا با کیفیت ۷۲۰p با ۶۰ فریم

این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین گفته میشه که استودیو سازنده این عنوان درحالی که مشغول به ساخت بازی Days Gone است، مشغول ساخت عنوان AAA دیگری نیز است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mbox گفت:

  این بازی open world نیست انگار خطیه!

  0
  0
 • sarfaraz گفت:

  بنظر من صفحه خیلی تیره و بی کیفیت بود تم اصلی رنگ برگ ها و درخت ها خیلی رنگ پریده شده بود و فضا کلا خیلی بی کیفیت بود اما زامبی ها هم خودشون هم حرکاتشون خوب کار شده بود بعضی جاها فرو رفتگی یا در هم رفتگی را میشد دید مثلا اشیا در هم فرو برن چهره پردازی و توجه ب جزئییات واقعا خوب بود اب و هوای برفی هنوز مشخص نیس اما فضای طبیعت واقعا رنگ و رو رفته تر از نمایش قبلی بود امیدوارم فقط بعضی مناطق اینجوری باشن ن همه جا در کل خیلی خوب ظاهر نشد باید دید اخرش چی میشه

  0
  0
  • Reza گفت:

   عزیز،اگر دقت کنی چون هم شب بود هم بارون بود،و به طبع ابری هم بود،کدر و مات باید باشه دیگه!!!نباید دور رو خوب و درست دید!و همین باعث میشه توی آب و هواهای مختلف گیم پلی متفاوتی شاهد باشیم.مخصوصن اینکه اعلام شده بارون روی اسلحه ها هم تاثیر میزاره و در کل تنوع آب و هوا میتونه روی گیم پلی تاثر بزاره و این رنگ و رو رفتگی از عمد انجام شده و قطعن همیشه این شکل نیس

   0
   0
 • dimoomid گفت:

  نکته اول اینکه این هنوز نسخه الفا هست و حتما جهت دریافت بازخوردها منتشر شده…..نکته دوم گان پلی بازی بود که تا حدی یاداور tlou بود……اما یه موضوع کمی نگران کننده بود و امیدوارم تو نسخه نهایی کاملا دچار تحول بشه و اون درگیریهای نزدیک با melee weapon ها بود که خیلی ضعیف بود….هم از نظر تاکتیکی و نوع مبارزه و هم از نظر تکنیک پیاده سازی….اگر دقت کنید یکی از دو فردی که صداش رو میشنویم دریکی از این صحنه ها میخنده و یه تیکه میندازه و میگه pre beta!!!! یعنی انگار نسخه پیش بتا رو دارم میبینم!!!! البته حتما این ضعفها در نسخه اصلی به نقاط قوت بازی تبدیل خواهد شد……فضای بازی خیلی حس باحالی میداد…

  0
  0